Психологи назвали фрази, які сигналізують про те, що чоловік вас розлюбив

Психологи переконані: існують певні шаблони поведінки, які говорять про те, що ваші стосунки зайшли в глухий кут або спочатку були несерйозними. Крім цього, вчені виділяють окремі фрази або мовні конструкції, які можуть руйнувати стосунки або сигналізувати про те, що партнер вас розлюбив…

Тутка склав перелік фраз, які закохана людина ніколи не скаже своїй другій половинці.

1. «Я не зобов’язаний перед тобою звітувати»

Звичайно, ваш партнер не на допиті і справді може не звітувати за кожен дрібний крок. Але розповісти, як пройшов день або поділитися проблемою, яка хвилює, — це не звіт. Це звичайні людські потреби. І, якщо він не хоче цього робити, ймовірно, йому все одно, що ви думаєте.

Люди, які люблять не сприймають насторожено кожне прохання розповісти про щось докладніше.

2. «Це не мої проблеми» або «Це твої проблеми»

Подібні фрази — показник, що розрив лише справа часу. Якщо чоловіка не турбують ваші проблеми, навіть коли ви відверто просите його допомоги, то, ймовірно, він охолов до вас.

Людина, яка любить знайде час і можливість допомогти, навіть якщо це принесе їй деякі незручності.

3. «Якщо тебе щось не влаштовує, знайди іншого»

Такою фразою чоловік намагається маніпулювати вами. Він не хоче мінятися і щиро вважає, що ви повинні змиритися з усіма його недоліками. А якщо щось не подобається — скатертиною дорога.

Людина, яка любить в більшості випадків готова піти на компроміс, не така різка у висловлюваннях і поважає думку свого партнера.

4. «Я тобі все одно не вірю»

Таку фразу часто вимовляють невпевнені в собі або, навпаки, деспотичні люди. Вони потребують ваших виправдань навіть у ситуаціях, коли ви ні в чому не винні. Швидше за все, таким чином людина просто шукає привід для сварки або як розійтися.

Люди, які люблять зазвичай слухають і чують одне одного.

5. «Роби як хочеш»

Ця фраза говорить про байдужість і відстороненість чоловіка. Йому все одно, як ваші справи, що ви будете робити в складній ситуації, як вона, зрештою, вирішиться. У всіх питаннях, які безпосередньо його не стосуються, чоловік пропонує вам робити так, як хочете.

Людина, яка любить проявить участь і допоможе з вибором. Вона не кине вас на роздоріжжі навіть в дрібній побутовій проблемі. Хоча, мабуть, звалювати на неї рішення кожної дрібниці не варто.

6. «Ти себе накручуєш»

Цю фразу чоловіки зазвичай вимовляють, коли їх намагаються в чомусь викрити. І справді існує шанс, що ви вигадали дурницю і тепер накручуєте себе.

У такій ситуації слід взяти себе в руки, добре все обдумати і спокійно пояснити, що вас турбує. Але фраза «Ти накручуєш себе» — це не відповідь. Попросіть чоловіка озвучити його точку зору. Якщо ж він знову повернеться до цієї фрази, задумайтеся: ймовірно, він вже давно до вас охолов.

7. «Я дійсно кохаю тебе»

Ви скажете: «Що за дурість? Він же каже, що кохає мене!» Але в цьому випадку підсилювач «дійсно» зазвичай використовується в ситуаціях, коли партнер чимось завинив і намагається довести, що все ще любить вас. Цю фразу можна використовувати як виправдання, пояснення своєї гидкої поведінки.

Якщо людина щодня по кілька разів використовує фрази з цього списку, а потім заявляє, що все ж «дійсно» кохає вас, швидше за все, це не так. Ймовірно, чоловік намагається маніпулювати вашими почуттями.

Якщо ж з пунктами зі статті ви у стосунках не стикаєтеся взагалі або стикаєтеся дуже рідко, у вас немає причин сумніватися в щирості фрази «Я кохаю тебе».

Іноді подібні слова ми можемо почути від роздратованих, засмучених або скривджених партнерів. Але, якщо чоловік відчуває до вас почуття, він постарається ніколи їх не вимовляти.