Як завоювати любов законного чоловіка

Молодих дівчат та жінок турбує одне запитання: “Де знайти нареченого?” Та якщо гарненько подумати, його легко відшукати, а от втримати поруч з собою, розвивати стосунки значно важче. Представниці прекрасної статі так стараються закохати в себе хлопця, але як закохати в себе законного чоловіка?

Як закохати в себе чоловіка?

Ото завдання, скажете ви. Дурниця та й годі. Та це лише на перший погляд, дурниця. У сімейному житті, в буденних клопотах і справах буря почуттів вщухає швидко, але кожному хочеться палких довготривалих почуттів. Таких, від яких стугонить в жилах кров та шалено стукає серце. Якщо ми більше не відчуваємо тепла, радості, щастя від стосунків — вони приречені на загибель.

Яка таємниця сімейного щастя? Комфорт для кожного члена подружжя окремо та разом. Але що ж іще? Далі — ефект новизни. Людина, яку ви зустріли та покохали багато років тому, сьогодні вже не та, що колись. Розгляньмо ближче, як ці два фактори — комфорт і новизна — між собою взаємодіють.

Комфорт у стосунках

Комфорт для кожної людини інший: одна не уявляє його без теплих обіймів та поцілунків, інша вбачає комфорт у спокої та коли їй дають відпочити після важкого робочого дня. Зробіть приємне своїй коханій половинці — спитайте її, що для неї означає слово “комфорт”.

Та наші партнери забезпечують нас чимось більшим, суттєвішим — розумінням та вдячністю. Нам потрібна увага, похвала (як жінкам, так і чоловікам) зовнішнього та внутрішнього світу. Якщо жінці чи чоловіку повторювати, що він/вона красива, налагодиться і самооцінка, і світогляд!

Не менш важливим елементом довготривалих стосунків є компліменти, про які ми так часто забуваємо. Не скупіться на теплі слова, навіть якщо перший період стосунків давно минув. Вашому партнеру буде приємною ваша увага.

Якщо зачепити тему вдячності, на думку одразу спадає увага. Увага до буденних, найменших деталей, які такі важливі для нас, і без яких руйнується не одна сім’я. Щодня можна й треба знайти, за що можна подякувати людині.

Елемент новизни

Якщо ви хочете довго прожити з людиною — без нього нікуди. Він потрібен для вас обох. Щось новеньке в ліжку, нові спільні подорожі та мандрівки, нові враження — і ваш чоловік нікуди не захоче від вас піти.

Облиште консерватизм та відкрийтеся до чогось нового. Можливо, вам і сподобається?