in , ,

«Скоро я помру» – лист людини, яка помирає від раку

© fwords.gr

Три роки тому 24-річний користувач Reddit з ніком mylasttie опублікував прощальний пост. Йому залишалося жити всього декілька місяців і він вирішив поділитися тим, що зрозумів, коли виявився на порозі смерті. Його лист не втратив актуальності і зараз. Прочитайте його. Можливо, він змусить вас по-іншому поглянути на життя.

“Скоро я помру, але це не так страшно, якщо хтось прочитає цей лист”

Мені всього 24 роки, але я щойно вибрав останню у своєму житті краватку. Одягну її на свій похорон через декілька місяців. Вона може і не поєднується з костюмом, зате ідеально підходить до випадку.

Мені надто пізно поставили діагноз, на довге життя не залишилося навіть слабкої надії.

Після цього я зрозумів, що в житті найголовніше. Постаратися, щоб після вашого відходу світ став трошки кращим, ніж до вашої появи.

Мій спосіб життя досі, усе моє життя та і смерть не мають ніякого значення, тому що я не робив нічого важливого.

Раніше мене стільки усього хвилювало. Але коли я дізнався, скільки мені залишилося, стало ясно, що дійсно важливо. Тому я звертаюся до вас з егоїстичних мотивів. Я хочу надати сенсу своєму життю, поділившись тим, що я зрозумів.

Про роботу

Не витрачайте часу на роботу, від якої не отримуєте задоволення. Ви не доб’єтеся успіху в тому, що вам не подобається. Ви будете терпіти, з пристрастю і відданістю працювати, тільки коли ви любите свою справу.

Про думку навколишніх

Безглуздо боятися думки оточення. Страх паралізує і робить слабким. Якщо з ним не боротися, він буде збільшуватися день за днем, поки від вас не залишиться одна зовнішня оболонка. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Нехай хтось визнає вас божевільним, зате інші побачать у вас легенду.

Про відповідальність

Контролюйте своє життя. Візьміть на себе відповідальність за те, що з вами відбувається. Відмовтесь від поганих звичок і намагайтеся вести здоровий спосіб життя. Знайдіть вид спорту, який вам подобається. Найголовніше – не відкладайте на потім. Нехай ваше життя визначають рішення, які ви прийняли, а не ті, які ви прогавили.

Про близьких

Цінуйте інших людей. Друзі та рідні – це невичерпне джерело підтримки, сили і любові. Ніколи не сприймайте їх як належне.

Про здоров’я

Ми так турбуємося про здоров’я свого тіла, що до самої смерті не помічаємо, що тіло – це усього лише оболонка. Це упаковка для наших особистих якостей, думок, переконань і намірів. Якщо усередині немає нічого, що могло б змінити світ, тоді не важливо, що тіло припинить існування.

Мені складно передати, наскільки важливі ці прості одкровення. Сподіваюся, ви прислухаєтеся до того, хто на своєму досвіді відчув ціну часу.

Я не засмучуюся, тому що розумію: останні дні мого життя стали більш осмисленими. Я тільки шкодую, що не побачу багато усього цікавого: наприклад, створення штучного інтелекту або новий крутий проект Ілона Маска. Ще я сподіваюся, що війни в Сирії і Україні скоро припиняться.

Я вірю, що потенціал закладений в кожному, треба тільки бути дуже сміливим, щоб його розкрити.

Можна плисти за течією, пропускати день за днем, година за годиною. Чи можна боротися за те, у що ви вірите і самому написати історію свого життя. Сподіваюся, ви зробите правильний вибір.

Залиште свій слід у світі. Живіть обдумано, чим би це не було особисто для вас. Прагніть до цього. Цей світ – дивовижний майданчик для ігор, де можливо все. Але ми будемо тут не вічно. Наше життя – просто крихітна іскра на маленькій планеті, що летить у безкрайній темряві незвіданого Всесвіту. Насолоджуйтеся своїм часом у цьому світі. Нехай він буде цікавим. Нехай він чогось коштує!

Дякую!

Фото заголовку
За матеріалами

Сподобалось?

Діалог жінки та мозку

Прекрасний спосіб позбутись запалення лімфовузлів, потрібно тільки…