Smile! Дивовижні властивості усмішки

«От улыбки хмурый день светлей…» – пам’ятаєте такі рядки? І це не просто слова. Усмішки – найкращі ліки в боротьбі з поганим настроєм і осінньої апатією, адже навіть якщо ви комусь посміхнетеся через силу, він, швидше за все, посміхнеться у відповідь. Все тому, що у усмішки є дивна властивість «заражати» людей сонячним настроєм і робити їх щасливішими хоча б на кілька часток секунди.

Усмішка зміцнює імунітет

І це не жарти. Як стверджують психологи, посміхаючись, нехай навіть через силу, можна легко підняти собі настрій. Крім того, усмішка зміцнює психічне і фізичне здоров’я. Це пояснюється тим, що коли людина посміхається, її тіло максимально розслаблено, що дуже корисно для організму.

Усмішка знімає стрес

Тому що тільки оптимізмом та любов’ю до життя можна перемогти будь-яку нудьгу. Якщо ви навчитеся сміятися бідам в обличчя, рано чи пізно вони обов’язково відступлять. Адже усмішка допомагає організму виробляти ендоферін, так званий гормон щастя, а по-справжньому щасливим людям невідомо, що таке туга чи смуток.

Усмішка не вимагає багато енергії

На плач, сумні чи похмурі гримаси витрачається набагато більше енерговитрат. Відповідно, посміхатися простіше, ніж хмуритися!

Усмішка – універсальний знак, який розуміють скрізь

Не важливо, в якій країні ви перебуваєте, не важливо, чи ви говорите мовою її жителів. Усмішка завжди універсальна і зрозуміла всім. Посміхаючись, ви демонструєте оточуючим свою прихильність до них і відмінний настрій. А адже спілкуватися з усміхненою людиною завжди приємніше, чи не так?

Усмішка робить людей привабливішими

В ході експерименту вченими було встановлено, що приблизно 69% чоловіків вважають красивими тих дівчат і жінок, які посміхаються, в незалежності від того нафарбовані вони чи ні.

Усмішка – найбільш впізнаваний вираз обличчя

Подекуди в Японії вже з’явилися автомати з морозивом, які видають порцію тільки після того, як покупець широко посміхнеться в камеру. А все тому, що саме усмішку діагностувати на обличчі людини найпростіше.

Посміхатися вміють всі

Людина приходить у світ вже з вмінням посміхатися. Адже навіть на обличчях новонароджених присутня усмішка. Вчені впевнені, усвідомлено діти починають посміхатися приблизно у віці 4-6-ти тижнів, але от усмішки на обличчях малюків з’являються набагато раніше – під час сну вже в перший день народження.

Посміхайтеся як можна частіше і гарного вам настрою!

За матеріалами