В яких жінок закохуються чоловіки різних знаків Зодіаку. Щось у цьому є!

ОВЕН

Таким чоловікам подобаються сильні та незалежні жінки. Чим більше перемог та успіхів у жінки, тим сильніше Овен буде її любити та бажати. Йому подобається її інтелект. Все це буквально афродизіак для такого чоловіка.

ТЕЛЕЦЬ

Весела та жіночна дівчина точно приверне увагу Тельця. Вона має дивувати його, і тоді все буде чудово!

БЛИЗНЮКИ

Їм потрібна дівчина з високим інтелектом, творча та з почуттям гумору. Після того, як їй вдасться захопити його інтерес і продовжувати дивувати та зачаровувати, вона стане для нього незамінною жінкою.

РАК

Вона має бути невинна, повністю віддана тільки йому. Рак хоче відчувати, як він буквально заступається, захищає свою дівчину.

ЛЕВ

Йому потрібна ефектна, впевнена жінка. Її макіяж має бути бездоганним, фігура — ідеальною, а волосся — просто прекрасним. Вона також має бути розумною, смішною та досвідченою. Ось такі вимоги.

ДІВА

Їм подобається тип дівчини-сусідки. Вона гарна, розумна, але в неї трохи занижена самооцінка. Така дівчина буде терплячою до характеру чоловіка. Партнерка для Діви також не повинна бути надмірно емоційною та надто залежною від своїх почуттів, бо цього такі чоловіки терпіти не можуть!

ТЕРЕЗИ

Такі чоловіки вірять в ідеальні стосунки, тому постійно до них і прагнуть. Коли вони знайдуть ідеальну партнерку, то робитимуть усе, аби ці відносини процвітали та розвивалися. Погана новина лише в тому, що складно знайти таку партнерку, яка підходитиме їм і емоційно, і інтелектуально.

СКОРПІОН

Їм подобається бути найкращими у всьому, і дівчата їм теж потрібні найкращі! Така жінка має бути розумною, сексуальною, авантюрною, пристрасною, спортивною та незалежною.

СТРІЛЕЦЬ

Жінка Стрільця має бути енергійною, стимулюючою та хвилюючою. Вона має постійно викликати інтерес у свого партнера, дивувати його.

КОЗОРІГ

Для Козорога жінка повинна бути впевненою в собі, але не надто наполегливою, не розпусною. У неї має бути своє життя, кар’єра, хобі, інтереси та мрії, якими вона ділитиметься з чоловіком. Козоріг цінує особистий простір.

ВОДОЛІЙ

Їм подобаються жінки, яких не хвилює думка навколишніх. Вони завжди відстоюють свою думку, що й приваблює партнерів.

РИБИ

Такі чоловіки люблять кохання. Так, їм потрібна ласкава, добра, щедра, відкрита та ніжна жінка, яка цінуватиме мистецтво.

Джерело