Ваш найглибший біль – це основа для вашого зростання

© erepublik.com

Труднощі роблять вас сильнішими. Серце робить вас безстрашним в любові. Розчарування приносять вам мудрість. Проблеми надають вам рішучості. А коли ви не отримуєте того, чого шалено хочете, ви починаєте цінувати те, що у вас вже є.

Біль неминучий. Він частина життя, і з його допомогою ми вчимося і розвиваємося. Так ми відкриваємо себе. Так ми починаємо розуміти, хто дійсно нас любить, а хтось просто прикидається. Без болю ми були б сліпі і беззахисні. Без болю ми б не навчилися вигравати найскладніші битви в житті. І не зрозумійте мене неправильно, я не романтизирую біль і не називаю його чудовим явищем. Ви і самі знаєте, що він жахливий.

Ми не можемо контролювати біль і повністю усунути його зі свого життя, а значить потрібно знайти в ньому плюси. Потрібно почути те, що він хоче до нас донести. Потрібно зрозуміти, як цей біль мотивує нас рухатися вперед.

Ми вчимося, розвиваємося, робимо помилки, намагаємося їх виправити, знову все псуємо, живемо в протиріччях і вчимося знаходити рівновагу. Ми осмислюємо безглузді речі, шукаємо порядок серед хаосу і прагнемо до того, що робить нас щасливими.

Ви повинні зазнати невдачі, перш ніж добитися успіху. Вам потрібно програти, перш ніж перемогти. Ви повинні сумніватися в собі, перш ніж навчитися любити себе. І вам потрібно прийняти біль, якщо ви хочете знайти щастя.

Біль робить вас більш милосердними, більш усвідомленими, більш терпимими ви вчитеся пробачати. Він зміцнює ваше внутрішнє «я», і пом’якшує зовнішнє, що, напевно, є найкращим способом жити повноцінним і збалансованим життям.

Фото заголовку
За матеріалами