in ,

20 березня весь світ відзначає Міжнародний день щастя

Сьогодні, 20 березня відзначається Міжнародний день щастя. Він був заснований у червні 2012 року ООН для того, щоб підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям, яке об’єднує людей з різних куточків світу.

© bigpicture.ru

Чому саме 20 березня? Тому що це день весняного рівнодення. Практично у всьому світі сьогоднішній день дорівнює ночі. День дорівнює ночі практично в усьому світі, і в ООН порахували, що це символ рівності всіх жителів планети, що мають однакові права на щастя.

Перед вами добірка, в якій зібрано два десятка радісних моментів.

© bigpicture.ru

У 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем ​​щастя (International Day of Happiness) з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети.

© bigpicture.ru

Також, на думку засновників Дня, сьогоднішнє свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства, в зв’язку з чим засновники закликають всі країни спрямувати зусилля на поліпшення добробуту кожної людини.

© bigpicture.ru

Заснувавши Міжнародний день щастя, ООН також прагне звернути увагу світової громадськості на те, що економічний розвиток має бути збалансованим, рівноправним і всеохоплюючим. Результатом здійснення такої моделі розвитку стане стійке економічне зростання у країнах з подальшим зниженням рівня бідності.

© bigpicture.ru

Крім цього, ООН стверджує, що для досягнення глобального стану щастя на планеті необхідно підтримувати економічне зростання соціальними і екологічними програмами.

© bigpicture.ru

Цікаво, що ініціатива щодо Міжнародного дня щастя надійшла з невеликої гірської країни – Бутану (Bhutan).

© bigpicture.ru

Вважається, що жителі Королівства Бутан є найщасливішими людьми у світі – чемпіонами за коефіцієнтом Валового Національного Щастя (Gross National Happiness Index), яким вимірюється національний добробут громадян.

© bigpicture.ru

До речі, саме поняття коефіцієнта Валового Національного Щастя було введено і культивоване четвертим королем Бутану і стало одним з понять неофіційної державної філософії країни.

© bigpicture.ru

Також для відображення добробуту людей і стану навколишнього середовища у різних країнах світу в липні 2006 року був введений Міжнародний індекс щастя (Happy Planet Index).

© bigpicture.ru

Явище щастя вивчається такими науками як філософія, етика, психологія, а також богослов’ям. Фізіологи вивчають щастя в тісному зв’язку з так званими «гормонами щастя» – ендорфіном, серотоніном і дофаміном.

© bigpicture.ru

Протягом тисячоліть поняття щастя надає широкий простір для творчості поетам, художникам, музикантам, артистам. І, звичайно, кожна людина, що йде по життю з усіма її радощами і турботами, обов’язково осягає в дорозі своє неповторне маленьке Велике Щастя.

© bigpicture.ru
© bigpicture.ru
© bigpicture.ru
© bigpicture.ru
© bigpicture.ru
© bigpicture.ru
© bigpicture.ru
Фото заголовку bigpicture.ru
За матеріалами bigpicture.ru

Сподобалось?

Інформаційний шум краде ваш час та енергію. Як його позбутись

Як я себе почуваю після важкого робочого дня