3 фрази, які варто сказати своїм батькам

Суворі, але справедливі, дбайливі і люблячі, вони завжди чекають нас і вірять в те, що ми кращі. Пора відповісти нашим батькам взаємністю і сказати те, що вони так давно хочуть почути.

1. Ви все робили правильно

Якими б не були ваші мама і тато, як би не намагалися дати вам краще, жертвуючи своїм сном і спокоєм, вони все одно будуть сумніватися, чи все було зроблено правильно. Чи не занадто були суворі, чи не перегнули з покаранням, коли ви підпалили сусідську стодолу, чи не занадто балували вас, намагаючись дати все найкраще.

Цей страх живе в серцях всіх люблячих батьків. І пора вже з ним покінчити. Скажіть їм, що вони все зробили так, як потрібно. Що ви вдячні за кожну хвилину свого дитинства і ні про що не шкодуєте. Для них це важливо.

2. Ви мої найкращі друзі

Якщо ви довіряєте батькам, звертаєтеся до них за порадами і поважаєте їх думку, не приховуйте свої почуття. Зізнайтеся в тому, як вам дорогі їхні поради і підтримка Бути другом своїй дитині – справжнє щастя для батьків.

3. Я завжди буду поруч

У житті все циклічно: спочатку батьки піклуються про нас, а потім ми про них. Для наших матусь і татусів важливо знати, що вони не залишаться одні і ми завжди будемо з ними, що б не трапилося. Дайте їм цю впевненість, нехай вони знають, що можуть на вас розраховувати і що виростили вдячних і люблячих дітей.

І знаєте що, не чекайте зручного моменту. Відкладіть свої справи на пару хвилин, наберіть мамин номер і скажіть їй все це прямо зараз.

За матеріалами