in , ,

3 важливі уроки кохання, які більшість жінок розуміють занадто пізно

Іноді ми засвоюємо урок не з першого разу. Особливо, коли це стосується кохання, яке засліплює, одягає на нас рожеві окуляри. Тому часом ми починаємо розбиратися в ньому занадто пізно. Ось хоча б 3 уроки, які можливо інші жінки зрозуміють раніше мене:

1. Нікого не можна змусити полюбити вас.

Все, що ви можете зробити – це бути тією, яку можна кохати. Все інше залежить від іншої людини. Якби сильно ви не намагалися кохати і піклуватися про людину, це не викличе у неї таких же взаємних почуттів. Але це не кінець світу! Якби я знала це раніше, я б не жeртвувала собою заради чоловіків, які і не збиралися відповідати мені взаємністю. Я брала на особистий рахунок, якщо хтось не кохав мене. Я думала, що це зі мною щось не так.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Але річ в тому, що ми можемо бути тільки кращою версією себе, щоб дати іншим максимум причин кохати нас. А інакше ми ніяк не можемо змусити їх щось до нас відчувати.

Те ж саме стосується і нас: ми не повинні любити когось просто тому, що він любить нас. Це наш вибір і тільки наш!

2. Кожна людина кохає по-своєму, дає те кохання, яке вміє, а не яке ми чекаємо.

Кожен висловлює свої почуття по-своєму. Не можна говорити, як потрібно вас кохати. Кохання – відображення душі людини. Навчіться приймати її такою, якою вона є. Цінуйте це і будьте вдячні.

3. Безумовне кохання повинне бути не тільки до інших, але і до себе.

Ми вміємо любити в певних умовах, ми вміємо засуджувати і критикувати. Але, якщо ми перестанемо це робити, то зможемо відчути справжнє кохання. Почати потрібно з себе: навчитися любити себе в будь-якому вигляді, а потім й інших.

За матеріалами

Сподобалось?

Українські Карпати: цікаві факти

7 речей, які можна дізнатися про людину в подорожі