6 делікатних моментів у стосунках, які ні з ким не варто обговорювати

Щастям чи горем зазвичай хочеться поділитися з близькими, щоб вони пораділи разом з вами або, навпаки, підтримали у важку хвилину. Але стосунки— це та сфера, про яку краще розповідати поменше. Тому що вона стосується тільки двох.

Ми в Тутка зібрали теми, про які не варто говорити ні з ким, крім вашої близької людини.

1. Про переживання або таємниці

Часто зайва балакучість може обернутися образами з боку коханої людини. Зрештою, партнер довірив саме вам свої таємниці чи переживання. Якщо б він хотів поділитися ними з мамою або з друзями, то розповів би їм.

2. Про суперечки або гарячі сварки

У будь-яких відносинах виникають ситуації, коли здається, ніби ви ніколи не зможете знайти спільну мову. Але люблячі люди в кінцевому рахунку все ж таки йдуть на компроміси і прощають один одному образи. Ваші ж друзі або родичі, дізнавшись про грубі словах партнера, ще довго їх не забудуть.

3. Про ваше інтимне життя

Нехай те, що відбувається в спальні, дійсно стосується тільки вас двох. Інакше ви ризикуєте втратити довіру близької людини. Адже не дарма інтимні стосунки називають саме так. А якщо ви вважаєте, що в спальні у вас проблеми, обговоріть їх з партнером або психологом, який точно зуміє зберегти вашу таємницю.

4. Про страхи, навіть в жартівливій формі

Страх — це те, над чим ми зазвичай не владні. Хтось боїться павуків, хтось висоти. Жартувати над такими речами — табу. Тим більше — у великій компанії, де купа дотепників. Краще допоможіть партнеру впоратися зі страхом в складній ситуації, і, можливо, наступного разу він буде почувати себе впевненіше.

5. Про фінансові проблеми

Проблеми з грошима або, навпаки, великий заробіток — речі, які не варто обговорювати навіть із близькими родичами. Ваш сімейний бюджет — виключно ваша справа. Якщо вам все-таки потрібна фінансова допомога батьків або друзів, спочатку обговоріть це питання з партнером.

6. Про недоліки

З часом ви, швидше за все, забудете промахи вашого партнера або змиритеся з недоліками, а близькі назавжди запам’ятають ці вади і в самий невідповідний момент можуть пригадати їх вам чи йому. Про невдоволення краще відразу говорити коханій людині. Це дозволить зберегти стосунки та вирішити існуючі проблеми.

За матеріалами

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close