6 точних ознак, що людина закохана, але приховує це

Те, що ви подобаєтеся людині, можна зрозуміти не тільки після визнання «в очі», але і по неусвідомленій поведінці шанувальника.

Тутка зібрав сповіді анонімних закоханих з інтернету. Ось що, на їх думку, видає почуття більшості людей. Що найцікавіше, люди несвідомо поводяться таким чином, незалежно від статі і віку.

 • Люди першого типу завжди намагаються перебувати ближче до об’єкта своїх почуттів: ходити в місця, де можна перетнутися, намагаються як би ненавмисно натикатися, торкатися при будь-якій можливості (трохи штовхнути, потім, вибачаючись, обійняти і т. д).
 • Люди другого типу, навпаки, уникають симпатичної їм людини, а розмовляючи, грублять, оскільки їм здається, що «жертва» або здогадується про їх почуття, або зараз вони просто недостатньо гарні, щоб постати перед нею. І якщо «об’єкт Х» йде вгору, вони автоматично підуть вниз.

Так що якщо від вас останнім часом хтось сахається або, навпаки, часто з вами ненавмисно перетинається, знайте: неспроста все це.

 • Закохана людина часто дивиться на свій об’єкт обожнювання: їй завжди здається, що вона недогледіла якусь важливу деталь. Якщо ж це нерозділене кохання без шансів, то поглядів буде ще більше: краще вже так, ніж ніяк.

Однак якщо погляд перехоплюють, то найчастіше у закоханої особи раптом активізується «другий фронт»: наприклад, найближча фіранка вимагає негайного огляду чи незнайома бабуся в сусідній кімнаті явно прагне знайомства.

З розмовами також буває два варіанти:

 • В людині різко прокидається «сплав» поета, філософа і журналіста; вона розмовляє на найскладніші та цікаві теми, навіть якщо в житті ні разу про них не замислювалася. Бонусом іноді підключається гуморист.
 • Адекватна і начитана людина перетворюється в тупого барана зі словниковим запасом, як у стільця. Якщо ви належите до таких людей, намагайтеся не переборщити з спробами вразити співрозмовника.

 • Люди часто говорять про симпатичну їм людину з іншими або намагаються перевести розмову на цю тему. Навіть якщо у них серйозна розмова з компанією колег, почувши краєм вуха потрібне ім’я, вони тихенько перейдуть до сусідньої компанії.
 • Цікава деталь: говорити про об’єкт жадання людина може навіть вельми і вельми негативно, нібито доводячи собі і всім оточуючим, що вона йому зовсім не подобається: «Маша якась дивна…», «Та ну, цей Діма такий ідіот!»
 • Або ще один прийом — підкреслення в розмові подібності, наприклад: «Здається, тільки я і Паша дивимося „Гру престолів“».

 • Коли приваблива людина з’являється в полі зору, герой внутрішнього романа, швидше за все, несвідомо посміхнеться, а при зустрічі мимоволі підніме брови вгору — від надлишку емоцій.
 • А коли в компанії всі починають сміятися над чиїмось жартом, закохані, самі того не помічаючи, в першу чергу дивляться на того, хто їм подобається.

 • Закохана людина раптом може зацікавитися тими ж речами, що і об’єкт його почуттів: різко почати захоплюватися спортом, читати невластиву їй літературу і т. д.

Ах так, мало не забули про постійні перевірки лічильника переглядів сторінки об’єкта в соціальних мережах і неусвідомлену ненависть до всіх її близьких друзів протилежної статі. Що ж поробиш — любов!

P. S.: Звичайно, бувають виняткові люди (втім, як і скрізь), викрити яких в такій поведінці, як не намагайтеся, не вийде.

За матеріалами