8 вчинків, які скажуть про ваше кохання без зайвих слів

Про таке прекрасне почуття, як кохання, можна говорити, можна писати вірші і пісні, можна навіть кричати про нього на весь світ. Але іноді потрібен просто правильний вчинок, який буде означати для людини набагато більше, ніж заповітні три слова.

Тутка  розповідає про дрібниці, які допоможуть висловити кохання.

Давайте йому можливість перезавантажитися

Після важкого дня нам потрібен час, щоб відволіктися від справ і переключитися на звичайне життя. Не кидайтеся на нього з домашньою рутиною, давайте йому можливість трохи перепочити. Якщо необхідно, нехай він побуде один. Таке емоційне перезавантаження допоможе уникнути конфліктних ситуацій.

Будьте для неї хорошим слухачем

Якщо вона хоче поговорити з вами на тему, в якій ви не розбираєтеся або яка вам нецікава, не поспішайте відмовляти. Дівчатам іноді просто достатньо того, щоб поруч була людина, яка послухає останні новини, дізнається про всі знижки і подивиться на покупки. Не зліться на неї в такі моменти, будьте добрим і розуміючим партнером.

Не забороняйте йому бачитися з друзями

Вступаючи з кимось у стосунки, останнє, що потрібно робити, – це перетворювати свого партнера у власність. Кожному потрібен особистий простір і можливість проводити час з друзями. Тому, коли наступного разу ваш партнер збереться провести вечір в чисто чоловічій компанії, не влаштовуйте істерику, а просто відпустіть його повеселитися.

Звертайте увагу на дрібниці, які вона любить

Щастя збирається по крупинках. Її улюблені фрукти і солодощі, помитий вами посуд можуть здатися незначною дрібницею, але для неї це буде тим самим знаком. Знаком, який скаже, що ви пам’ятаєте, що вона любить, що ви дорожите вашими стосунками, що ви кохаєте її. Так, навіть від таких простих речей виростають крила щастя.

Робіть йому компліменти

Не тільки дівчата люблять чути на свою адресу приємні слова. Отримати оцінку зовнішності або просто почути, що сьогодні добре виглядають, не проти і хлопці. Тому не обділяйте свого партнера. Говоріть йому про те, що він у вас найгарніший, що йому дуже личить нова сорочка або навіть що у нього круті шкарпетки. Вам це здасться дрібницею, а йому буде приємно.

Помрійте разом з нею

Пальми, море, коктейль у руках… Всі ми мріяли про таку відпустку. Тому якщо лютої зими ваша дівчина прибігла з магазину і раптом продемонструвала вам новий капелюшок, купальник або сукню, то не поспішайте злитися і голосити, що все це марна трата грошей. Замість цього краще просто помрійте з нею про те, як добре було б з’їздити разом у відпустку.

Будьте для нього дівчиною і другом, а не тираном

Критика, невдоволення і спроби засунути ніс у суто чоловічі справи – це саме те, що навряд чи хочуть бачити чоловіки в своїх дівчатах. Дозвольте йому бути самостійним: нехай він вирішить, як полагодити або поставити щось, нехай сам вибере, в чому ходити по будинку і який дзвінок встановити на телефон. Поруч з вами він повинен мати можливість приймати рішення самостійно.

Приготуйте вечерю разом

Коли немає часу, їжа на швидку руку – це якраз те, що лікар прописав. Але побудьте іноді тими, хто заморочився про вечерю. Приготуйте щось незвичайне і дуже смачне. Продумайте страви, сходіть разом у магазин і займіться сервіруванням столу. Головне тут для чоловіків – це бути поруч. Не перекладайте всі обов’язки на дівчину. Ви побачите, як вона розквітне, коли ви просто запропонуєте свою допомогу.

За матеріалами