Дівчата, одягайте шкарпетки і їжте яблука – 15 фактів про секс, які вам знадобляться у житті

Навіть якщо ви вважаєте себе цілковитим секс-експертом, ми впевнені, що ви не ще чули про те, що ми вам сьогодні розповімо. Читайте далі, буде цікаво.

1. Секс знижує рівень стресу. Окрім очевидних фізичних переваг, дослідження показують, що секс заспокоює нерви, знижує кров’яний тиск і зменшує стрес. В одному дослідженні учасники, які займалися сексом перед публічним виступом, відчували найменший стрес.

2. Це також може покращити самопочуття, коли ви хворі. Дослідження показують, що збудження та оргазм зміцнюють вашу імунну систему.

3. Змазка полегшує оргазм. Якщо у вас виникають проблеми з оргазмом, усі ваші проблеми можна вирішити за допомогою одного простого доповнення до спальні – змазки. Майже 50 відсотків чоловіків і жінок, які використовували змазку, сказали, що це допомагало дійти до оргазму, згідно з дослідженням проведеним Indiana University’s Center for Sexual Health Promotion. Найпростіший секс-хак.

instagram.com/dia_alla

4. Якщо говорити про змазку, для цього можна використовувати кокосову олію. Якщо ви піклуєтесь про своє здоров’я, то швидше за все, ви вже знаєте, що кокосову олію можна використовувати майже для всього. Вона повністю натуральна, довго зберігається і навіть протигрибкова.

5. Найбільше оргазмів відчувають лесбіянки. Вибачте, гетеросексуальні жінки, коли справа доходить до фінішу, лесбіянки йдуть першими. Дослідження, яке вивчало зв’язок між сексуальною орієнтацією та виникненням оргазму, показало, що гетеросексуальні жінки досягали кульмінації в 61,6% випадків, у той час, як гомосексуальні жінки досягали кульмінації в 74,7%, а бісексуальні жінки – в 58%.

6. Сперма низькокалорійна. Тридцять шість калорій у чайній ложці, якщо бути точним. Про всяк випадок, якщо це вас турбує.

instagram.com/dia_alla

7. Після занять в спортзалі дійсно гарний час для сексу. Згідно з одним дослідженням, кров у геніталіях прибуває після тренування. Не кажучи вже про те, що ваш рівень тестостерону різко зростає під час тренувань.

8. Майже 31% чоловіків симулювали оргазм. Опитування, проведене Time Out New York, показало, що чоловіки теж так роблять, як жінки. Час переосмислювати все, про що ми знали…

9. Кохання робить секс кращим. Нещодавнє дослідження, представлене на щорічній зустрічі Американської соціологічної асоціації, показало, що найбільш приголомшливий секс, коли ти закоханий у свого партнера.

instagram.com/dia_alla

10. Презервативи насправді не так сильно впливають на задоволення. Наступного разу, коли чоловік поскаржиться на використання презерватива, скажіть йому, що досліди довели, що чоловікам і жінкам подобається секс з презервативами так само, як і без них. Насправді презервативи можуть навіть зробити секс кращим завдяки новим інноваціям, які приносять задоволення.

11. Подорожі – найкращий час для зустрічей на одну ніч. HostelBookers.com опитав понад 11 000 своїх користувачів щодо їхніх «найцікавіших сексуальних таємниць в подорожах» і виявив, що колосальні 52% чоловіків і 41% жінок мали стосунки на одну ніч під час подорожі.

12. Секс врегульовує менструальні цикли. Якщо у вас проблеми з циклом, секс має бути на першому місці у вашому списку лікування (гаразд, за винятком консультації зі справжнім лікарем). Дослідники зі Стенфордського та Колумбійського університетів виявили, що жінки, які займаються сексом хоча б раз на тиждень, мають більш регулярний цикл.

instagram.com/dia_alla

13. Більше людей віддають перевагу каві, ніж сексу. Дослідники провели опитування понад 7000 осіб і виявили, що 51% із них сказали, що вони можуть обходитися без сексу довше, ніж без кави. Зрозуміло, що ці люди не знають, що оргазм також може бути чудовим ранковим підбадьоренням.

14. Шкарпетки можуть бути дивним ключем до вашого оргазму. Гаразд, можливо, шкарпетки чарівним чином не викликають оргазм, але вони вирішують поширену проблему блокування оргазму, згідно з голландським дослідженням. Вимірюючи оргазми, вони виявили, що багатьом учасницям було некомфортно через холодні ноги. Після того як їм дали шкарпетки, відсоток тих, хто досяг оргазму, зріс з 50 до 80.

15. Яблуко в день може покращити ваше сексуальне життя. Згідно з одним дослідженням, жінки, які їли цей фрукт один раз на день, мали кращу сексуальну якість життя. Крім того, яблука смачні, тому безпрограшний варіант.

Джерело: Women’s Health
Фото на прев’ю: Freepik