in ,

Коханий ми повинні поговорити … 9 тем сімейних розмов поки не стало пізно

© realife-academy.com

Пара ви чи чоловік і дружина – неважливо. Завжди є моменти у стосунках, які не можуть бути недосказані, тому що, якщо промовчати – можуть бути наслідки.

Досить часто ми чуємо від знайомих, що у них в стосунках було все добре, все нормально, а потім він (вона) пішов (-ла). Чому так трапляється? Люди не розмовляють. Вони не обговорюють неоднозначні питання, які можуть бути неприємні наслідки і, як результат, розрив стосунків. Адже ми цього не хочемо? Так, давайте розберемо теми, які однозначно необхідно обговорити зі своїм партнером.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

1. Про те, що робить вас щасливими

Начебто все зрозуміло і очевидно. Але не всім і не завжди. Сучасний темп життя може вибити будь-що з голови: і що любить чоловік/дружина, і якому морозиву віддає перевагу, і куди ви планували поїхати у відпустку. Адже коли ви тільки починали ваші стосунки, все було так легко, і всі були щасливі. На жаль, так трапляється. Що ж, якщо ваш партнер більше не такий щасливий, як раніше, запитайте, у чому причина. Можливо, ви недостатньо робите для його щастя, або він/вона хоче чогось іншого. Ось побачите, головне почути побажання і наслідувати їм, і все налагодиться.

2. Про гроші

Фінансові труднощі – одна з найчастіших причин для розриву стосунків. Вони бувають у всіх, але не всі з ними можуть впоратися. Вам потрібне обговорити все, що стосується грошей, загальних, особистих або неважливо яких. Якщо у вас є кредит – розкажіть, можливо, ваша половинка допоможе швидше розібратися з ним. Не приховуйте нічого. По-перше, це стрес, а по-друге, потім гірше буде, якщо це виявиться. Обговоріть всі доходи, витрати, скільки грошей потрібно заощадити і відкласти на купівлю. Це не те питання, про яке потрібно соромитися говорити.

3. Про методи виховання

Скільки людей, стільки й думок з приводу виховання. Обговоріть це питання перед тим, як створити сім’ю. Інакше потім буде пізно: ви будете постійно сваритися і з’ясовувати стосунки, а виховання дитини у вас не залишиться часу. Або інший варіант: хтось з батьків не хоче карати, і тому інший виходить лиходієм, який тільки і може, що карати. Нам такого не треба.

4. Про те, що дратує

Сваряться всі. Абсолютно. Навіть найідеальніші, на перший погляд, пари з’ясовують стосунки. Це не означає, що все, кінець стосункам. Це всього лише процес пізнання одне одного. Однак, більшість сварок відбувається на ґрунті тих речей, які ми колись не помічали або вважали дурними дрібницями, але з часом вони набридли чи стали дивними і незрозумілими. Обговоріть їх. Скажіть, що дратує, що не так, що можна з цим зробити. Повірте, це спрацює. Тому що говорити «мені шкода» або «пробач мене» після кожної сварки дратує ще більше.

5. Про цілі та мрії

Важливо, щоб цілі й мрії збігалися, а інакше, який сенс у стосунках? Адже в ідеальному випадку побачення повинні перерости в сімейні стосунки, а якщо різні цілі (комусь погуляти, а комусь ніжкою помахати), то ніякої сім’ї не вийде. Тому, щоб оминути розчарування в кінці, обговоріть це питання на початку, не тягніть. А якщо ваші цілі та бажання збігаються, то це тільки зблизить вас, і ви будете удвох працювати над стосунками в правильному напрямку.

6. Про життя і смерть

Так, тема не з приємних, але що поробиш: ми ж не безсмертні, на жаль. Ясна річ, що ніхто не хоче заздалегідь думати про смерть (ми не будемо зараз обговорювати питання раптової смерті), але це необхідно. Ви повинні обговорити, що буде, якщо один з вас серйозно захворіє. І питання догляду теж не можна обійти стороною. Це все дуже важливо.

7. Про те, що заганяє вас у фарбу

Природно, що не повинно бути соромно перед партнером за будь-яку розмову або вчинок. Ви разом і ви приймаєте одне одного. Але іноді є такі теми, які  дуже педантичні. Тобто, ви обговорили їх удвох, але ніхто, крім вас не повинен щось таке знати. Обговоріть ці теми, щоб одного разу не довелося червоніти за вашу таємницю.

8. Про те, чому ви любите одне одного

Всі ці теми дуже стомлюють і можуть стати причиною для сварок і скандалів. Але просто погляньте на свого обранця і згадайте, за що ви любите його/її. Подумайте, що ця людина викликає у вас і чому ви разом. І скажіть йому/їй про це. Запевняємо: якщо ви будете нагадувати своїй половині про свої почуття, ваші стосунки будуть тільки зміцнюватися.

9. Про віру

Так, це одна з тем-табу, але поговорити про неї необхідно, щоб раз і назавжди зробити висновки і закрити це питання. Хтось з вас може бути віруючим, а хтось скептиком, якого світ не бачив. Але це зовсім не означає, що ви не можете бути разом. Просто поговоріть, скажіть, що для вас важлива ваша віра в щось чи в когось. Не треба ображати іншого тільки тому, що він інакше ставиться до питання релігії і світогляду.

Стосунки – це складно, не будемо сперечатися. Але у стосунках двоє, а удвох можна зробити все, що завгодно. Шукайте коханих і будьте щасливі!

Фото заголовку
За матеріалами

Сподобалось?

Притча про те, як помиляються при виборі цілей в житті

Чудодійне олужнення організму: як приймати соду