Лист однієї дуже досвідченої жінки молодим дівчатам

Жорстка жіноча розмова однієї поважної жінки, котру повинні прочитати молоді дівчата!

Стосунки, які мають шанс тривати довго, не мають бути складними. Ну скільки людина може морально вимучувати себе та інших в режимі нон-стоп? Півроку, рік, у важких випадках – кілька років. А потім вона інших зацьковує настільки, що публіка сумовито виходить із глядацької зали, а герой залишається на самоті працювати під світлом софітів на сцені.

Так звані складні взаємини – «пішов-вернувся», багатогодинні розмови про «високе» – це, перепрошую, від надлишку вільного часу. Такі взаємини – НЕправильні. Так і є. Вони схожі на те, як ви заходите в автосалон і слина у вас капає на Бентлі, але ви спроможні хіба що оплатити першу суму за кредит за звичайнісінький автомобіль. Ви можете роками приходити до цього салону, але простенька машинка – всі ваші надії. Ви будете переконувати, що Бентлі – ваш єдиний ідеальний варіант, ви замучите цим своїх рідних та близьких, ви будете сумувати напоказ та заламувати руки, ви зіпсуєте своє життя, ваші страждання стануть вашим божеством, однак, ви жодного разу не замислитесь про те, що вам потрібна міцна, робоча конячка, в якій справно працює кондиціонер, яка має чистий салон і правильно підібране покриття для коліс і вона зможе привезти вас із точки А в точку Б.

Стосункм мають бути простими, як борщ. Не важливо, хто він – геній-фізик чи звичайний Іван-фрезерувальник, не має значення його освіта, скількома мовами він володіє, скільки в нього було жінок та чи гарні він складає вірші – важливо тільки те, чи добре вам з ним. Якщо він заганяє вас в істерику, якщо вам без нього не гірше, ніж з ним, якщо ви не бачите спільного майбутнього, якщо він полюбляє вживати подібні слова «я не готовий» або «нам варто зачекати» чи «мені варто подумати» або «це так важко» – шліть його до дідька… Чи ви його любили чи просто чекали насолоди ви це зрозумієте вже опісля, тому вам немає чого втрачати.

Любов – це стан, який взагалі неможливо пояснити. Часто під словом «любов» помилково розуміють хіть, повагу, звичку, заздрість, бажання звести рахунки і ще багато іншого.

Складні стосунки завдають вам лише головного болю. Якщо ви хочете цього болю – зберіться на дусі та зізнайтеся, що вам потрібен не конкретна людина, а той головний біль, який вона спричиняє.

Повторюю ще раз: взаємини повинні бути простими. Ви з цією людиною ще маєте дітей народити, по господарству поратись, планувати, ходити в гості, спілкуватися з рідними та і жити звичайним повсякденним життям. І якщо ви думаєте, що вас мине ця чаша – ви дуже сильно помиляєтесь.

Як в нашому житті стається? Спочатку нам потрібен високий, красивий, розумний, багатий, сексуальний, романтичний покидьок і лише потім ми розуміємо – ВСІ ми розуміємо – що нам просто потрібна людина, на котру можна покластися, котра буде поряд не тільки тоді, коли його осяяло. А завжди, завжди, розумієте? Ось чому надійність – дуже важлива риса.

Він мусить допомогти вам у найскладніші життєві моменти, коли виходу нема. Саме тому відповідальність – теж дуже важлива риса.

Ви захочете поділитися з ним радощами та сумом, перемогами та поразками, мріями та побоюваннями, тому вміння співпереживати – це дуже, дуже важливо.

Ви досконало вивчите його, ви будете розуміти одне одного з півслова, ви нарешті зживетесь разом як ті гайки, відточені на супремегаекстрастанку, ви будете продовжувати сваритися та миритися, тому що він – це не ви, все ж таки, це інша людина, він підлаштувався під вас, як і ви під нього, ось чому без терпеливості не обійтися.

Ви постійно будете поступатися одне одному, частинка за частинкою, клітинка за клітинкою, відкусуючи свої холостяцькі звички, таке модне сьогодні слово компроміс, отож гнучкість – це теж дуже, дуже важливо.

Ви будете приймати важливі рішення, разом чи окремо, рішення, які можуть змінити ваш дійсний життєвий розклад, тому без довіри теж не обійтися.

Пригадайте, коли вам було двадцять років – ви про таке навіть не думали, чи не так? Ви хотіли, щоб він хвацько під’їхав на дорогій машині, подарував квіти та поцілував в губи, ви хотіли милуватись його чудесними очима та взагалі уявляли себе немов на обкладинці глянцю. Насправді це все – дурниці.

Наплювати, красивий він чи ні, високий чи низький, стрункий чи повненький, красномовний чи заїкається, все, що вам треба від нього – це розуміння, що з ним – і в вогонь, і у воду, коли він поряд – вам дуже добре. І без нього вам набагато гірше, ніж з ним.

Послухайте мене: коли ви через двадцять років оглянетесь назад, якщо будете надалі милуватися з ним, вимірювати температуру та допомагати писати заповіт, хоч він лише один пчихнув, коли ви припините проводити душевні бесіди на тему «куди ми прямуємо», тому що ви ВЖЕ прийшли туди, де вам потрібно – це і є любов. Кохання не можна прорахувати наперед. НІКОЛИ.

А ці всі «складні взаємини» – ну, справді, вам немає чим зайнятися? Запишіться на курси з макраме чи допоможіть дітям-сиротам. Не мучте свій бідний мозок – він і так зайнятий.

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами