Моя ерогенна зона – це мозок

[tps_start_button label=”Start slideshow” style=”” class=””]

© depositphotos.com

Коли я вперше зустрічаюся з чоловіком, то звертаю увагу на дві речі – костюм та мізки. Мій фетиш – це ці дві речі. Якщо костюм – це глибоко особиста річ та його відсутність можна пробачити, то найменша ознака легкої форми хвороби «га?» – просто неприпустимо.

Одного разу я познайомилась з хлопчиком на ім’я Ярослав під час далекого походу з елементами гри на виживання. Він мав засмагле тіло, на шиї та передпліччі виступали вени, носив він майку радянського типу, під нігтями його давно оселився бруд, а його руки були руками людини, котра могла поремонтувати практично усе – від авто-розвалюхи до андронного колайдера.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Отож, ми сиділи поблизу багаття, пили восьму чашку кави, що цокотіла по зубах разом із річковим піском та шалено починали одне одному подобатись. Він був у захваті від дівчинки, котра вміє слухати, а я очей не могла звести зі рельєфу м’язів під одягом. Давній інстинкт «мій самець має бути найкращим серед всіх самців» розпалював кров, а Чумацький Шлях підморгував великими зірками – натякав на продовження стосунків.

На наступний день ми поїхали додому, пообіцявши писати одне одному слізливі листи про кохання і обов’язково зустрітися.

Перше СМС (а це майже як перший поцілунок) мене просто вбило: «Я низнаючому але я сумую затобою». Ярославчику, сонечко, це навіть не провал – це крах.

Наступне спілкування по телефону підтвердило мої страшні здогадки про те, що майка «з Союзу» не була даниною моді, а попереджувальним знаком для таких, як я. Дивний хлопчина із захопленням розповідав мені про те, що всі жінки з його маленького містечка неймовірно та неминуче тупі, вони змалку п’ють та так промивають мізки своїм чоловікам, як зуби вранці. Власне, ці самі чоловіки не багатьом відрізняються від останнього, тихо, але азартно спиваючись і приносячи додому копійки.

На фоні такої трагічної доповіді про новини провінційного життя я зі своєю «хатою скраю та офісом в центрі» відчувала себе незручно – мабуть, мені справді пощастило. «А ти, той, в Інтернеті працюєш, га? А це як?» Я навіть замислилась на мить: а й справді? Як пояснити простому хлопцю-робітникові про те, чим я займаюсь? «Клацаю  буквами французьким манікюром, Ярославе». – «І тобі за це платять гроші?» «Ну». – «У вас в столиці геть з нудьги не мають чим люди зайнятися».

Я не сперечалася – лише спокійно повністю припинила спілкування. Нестерпно було десятий раз поспіль вислуховувати історію про те, як він стомився працювати в гаражі та ще один монолог про брак грошей. Його впевненість, котра прийшла хтозна звідки, що він приїде до Мінська та буде жити зі мною довго і щасливо, спочатку дивувала, а потім почала дратувати.

Так, я легко пробачу чоловікові відсутність костюму, проте відсутність амбіцій та мети в житті – ні, ніколи. Нехай вони будуть маленькі, навіть не дуже складні, але достойні. В загальному, якщо засумуєш – зателефонуй. Я буду рада побачити твій пропущений виклик.

«Найрозумніша, чи що?»

Крім абиякого життя, гіршим може бути лише тиха чоловіча ненависть до розумних жінок. Бунт жінок, емансипація, фемінізм, «спалити відьом на вогнищі!», як пише один наш шанувальник на форумі: «Ти що думаєш – закінчила університет, читаєш книги – то тобі все можна, так?»

Думаю так.

А шо?

Про секс за столом

Коли я зустрічаюся з чоловіками, ми розмовляємо про роботу. Немає нічого цікавішого, ніж довідатися, як він живе, що любить, які цілі ставить перед собою, через що йому довелося пройти, щоб стати собою. І відповіді на ці запитання мені важливіші, аніж його розповіді про те, як він відпочив із друзями в лазні.
Мене не треба розважати – я не нудьгую. Якщо я зараз тут, поруч із тобою, це означає, що мені вже цікаво. Розслабся і давай поговоримо про те, ким ти є. Яким ти був в дитинстві, яким плануєш стати в майбутньому. Куди ти прямуєш, чоловіче? Кого ведеш за собою?

Я розумію, що це важко, я розумію, що це незвично. Дівчата, зазвичай, не запитують на побаченнях про таке. Краще поговорити про погоду, солодко мовчати, обговорювати відтінки смаку карамельного лате, накручувати на пальчик завиток, тремтіти, нахилятися за серветкою, котра впала на підлогу і одразу дати зрозуміти, якого розміру у тебе… очі.

Такі речі працюють безвідмовно. Мозок відключається одразу. Але навіщо? Що потім робити з цим тілом навпроти тебе у дорогій блузці та крапелькою слини на кутиках губ?

Кажуть, що жінки люблять вухами. Ось я зі всією впевненістю заявляю, що жінки люблять мізками. Вони можуть закохатися у жили на руках, усмішку чи ямочки на щоках, проте люблять лише головою – і то тверезою.

А зараз обіцяна розповідь про секс за столом. Чи мали ви колись в житті розмову, де кожне слово було відшліфоване, реакції – швидкі, очі в обох сяяли яскравіше, аніж ялинка на площі, то, гадаю вам знайоме відчуття інтелектуального оргазму, котрий відчуваєш від розуму співбесідника.

Я милуюсь розумними чоловіками – це мій улюблений вид людей.

Тому що прийшов час нової сексуальності – тієї, котра в голові.

Фото заголовку
Переклад Тутка Ольга Примаченко