Не виходьте заміж за того, хто недостойний

© classpic.ru

Вийти заміж – мрія багатьох жінок. Але радість від довгоочікуваної пропозиції не повинна заглушати голос розуму. Чи підходить ваш обранець на роль чоловіка? Щоб допомогти відповісти на це запитання, психолог-консультант Лорі Пітерс склала список з 10 обов’язкових якостей гідного чоловіка.

Я отримала пропозицію руки і серця в минулому році, а мені вже далеко за сорок. Я довго чекала, багато страждала – напевно так само, як і ви. Чого ми, жінки, тільки не пережили: і брак уваги, і нескінченні проблеми партнера, і обіцянки, що ми будемо разом, як тільки… [вставити потрібне виправдання]. Я можу продовжувати нескінченно.

Варто чекати, що він зміниться? Якщо він почне працювати над стосунками, дотягнуть вони до весілля? Перш ніж сказати «так», перевірте, чи відповідає він обов’язковому набору вимог.

1. Він може говорити з вами про що завгодно, особливо про складні речі

Якщо він уникає непростих розмов, забудьте про нього. Якщо ви мало спілкуєтеся або погано розумієте один одного, розчарування не уникнути. Життя підкидає нам різні труднощі, ніхто не хоче проходити їх поодинці. Ви разом для того, щоб підтримувати одне одного і вирішувати проблеми спільно. Обговоріть з ним це, почекайте якийсь час, щоб зрозуміти, чи будуть зміни. Якщо він не зміниться, знайдіть когось іншого – відкритого, зрілого, врівноваженого. Вибирайте людину, яка знає: униканням проблеми не вирішити.

2. Він завжди поруч у важку хвилину

Коли настають важкі часи, він зникає або говорить, що потрібно відпочити один від одного? Він йде і повертається, коли справи йдуть в гору? Це явна ознака проблеми. Якщо він не переживає важкі часи разом з вами, він не готовий до шлюбу. Коли на вашому шляху виникне перешкода, спостерігайте за його реакцією. Якщо вам не подобається його поведінка, поговоріть про це. Як він відреагує? Поведе він себе по-іншому при виникненні нових проблем? Поведінка людей у важких ситуаціях здатна багато сказати про їх характер.

3. Він добре поводиться з жінками

Поспостерігайте, як він ставиться до інших жінок, як поводиться з матір’ю або сестрою. Подивіться, наскільки він добрий і уважний по відношенню до жінок в цілому. Якщо вас дратує його поведінка, це тривожний знак. Він буде поводитися з вами точно так само. Якщо це не так, він прикидається.

4. У вас спільні погляди на головні життєві питання: сім’я, діти, кар’єра, гроші, секс

Так, багато чого потрібно обговорити. Але якщо ви хочете вийти заміж, цієї розмови не уникнути. Чи збігаються ваші бажання? Якщо ні, ви можете прийти до компромісу, який влаштує вас обох? Якщо він не хоче це обговорювати або ви не можете прийти до спільного рішення зараз, то що буде далі?

Важко думати про такі речі, коли ви любите чоловіка. Ви не можете уявити себе з іншою людиною, але в майбутньому вас потягне до життя, яке вас приваблює. Цей момент неминуче настане. Якщо ваш чоловік не хоче або не може бути таким, як вам потрібно, шукайте того, хто зможе.

5. Він готується до спільного майбутнього у фінансовому плані

Якщо у вас величезні статки або ви обоє зійшлися на тому, що він залишиться вдома з дитиною, а ви будете всіх забезпечувати – немає проблем. В іншому випадку йому доведеться працювати. Проблеми з грошима очолюють список причин, з-за яких пари розлучаються. Звичайно, зараз ви безнадійно закохані. Але чи зможете ви обоє вести спосіб життя, який вам подобається? Готується він до цього? Працює над цим? Якщо ні, це ще один тривожний сигнал.

6. Він тримає обіцянки

Він каже «я приїду», а потім годинами не з’являється? Або «я заплачу, не переживай»? Все це порожні обіцянки. Він повинен показувати як словами, так і діями, що ви і ваші стосунки для нього на першому місці. У глибині душі ви знаєте правду, але не хочете її визнавати.

7. Він психічно стійкий

Очевидний пункт, але деколи такі речі вислизають від нас. Він працює над собою і намагається стати кращою версією себе? Чи він визнає помилки тільки на словах, а на ділі веде себе по-старому? Зламана людина не підходить для шлюбу. Він повинен займати тверду позицію по відношенню до свого життя, до себе, до вас і до інших людей. Уявіть вашого чоловіка через п’ять або десять років. Ви ж не хочете тягти на собі подвійну ношу?

8. Його етичні та моральні цінності збігаються з вашими

Не обов’язково, щоб всі ваші переконання збігались на сто відсотків. Але, принаймні, ви поділяєте його цінності? Ви сходитеся в питаннях моралі й етики? Досить імовірно, що він не зміниться, якщо сам цього не захоче. Ви виросли з певним набором стандартів, за якими живете. Як правило, їх не можна змінити. Якщо у вас різні переконання і він не готовий міняти свої, нічого не вийде.

9. Він допомагає вирішувати ваші проблеми

Завжди, а не тільки час від часу. Він підтримує вас, коли це потрібно? Навіть якщо ви фізично далеко, він повинен переконатися, що з вами все в порядку. Якщо він цього не робить, ваші відносини в біді. Однак не перегинайте палицю, якщо він зайнятий іншими зобов’язаннями, наприклад роботою або дітьми. Ви повинні входити в двійку його головних пріоритетів. Якщо це не так, не виходьте за нього.

10. Він говорить, що любить вас, і показує це

Якщо це не так, не миріться з цим і не вигадуйте виправдання. Якщо він зараз не може сказати три важливі слова і довести це своїми вчинками, уявіть, що буде далі. Людям, які не вміють виражати почуття, потрібна допомога, щоб розібратися в житті. Надайте йому час і місце, щоб зробити це. А потім подивіться, чи підходите ви один одному. Жінка, яка не відчуває себе бажаною, гідна жалю.

Вступ у шлюб – одне з найважливіших рішень в житті. Насправді ви вже знаєте, чи підходить він на роль чоловіка. Тільки вам вирішувати. Створюйте те життя, яке хочете. Кохання перемагає все до тих пір, поки ви обоє готові продовжувати подорож разом.

Фото заголовку
За матеріалами