Залишайте людей, які вас руйнують!

Самі будуйте свої тунелі!

Це така метафора. Люди нібито рухаються в тунелях. Кожен у своєму. Бувають загальні тунелі. Вони можуть перетинатися, зливатися в один, можуть розходитися. А можуть існувати паралельно. Ви, скажімо, маєте сусіда, проте ви з ним ніколи не зустрічаєтеся – живете, як у паралельних світах.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Бувають моменти, коли людина, задумавшись, раптом виявляє себе оточеною якимись незнайомими, незвичними людьми. Це означає, що її перекинуло в чужій тунель, вона може залишитися там, але найчастіше люди повертаються назад у свій власний, більш звичний. Запитання в тому, наскільки усвідомлено вона робить це.

Можна притягти потрібну людину до свого тунелю і вона немов несподівано зустрічається на вулиці, телефонує, приходить в життя . Але якщо підходити до цього усвідомлено, то Ви усвідомлюєте, кого Вам не вистачає і зі спокійним бажанням (без страждання або почуття недостатності) запрошуєте її в своє життя.

Можна вийти з чужого тунелю, куди Ви якимось чином притягнулися або вивести людину, з якою Ви не хочете більше бути, зі свого і ось, Ви більше не перетинаєтеся: вона десь існує, але ви перестаєте зустрічатися і взаємодіяти. Іноді необов’язково робити надзусилля для того, щоб розлучитися в зовнішньому просторі, досить розлучитися внутрішньо, простір відреагує досить швидко.

Якщо подружжя, пройшовши формальну процедуру розлучення, продовжують перебувати на одній житловій площі, вони внутрішньо не розлучилися.

Якщо колишнє подружжя роз’їхалося, але його тягне “прибивати полички” або “міняти вікна” в будинку, де вона живе, чи “піклуватися про дітей”, постійно приїжджати до них з подарунками і допомогою (про яку особливо не просять), то насправді вони не розлучилися, вони і надалі перебувають в одному тунелі.

Свідома людина сама вибирає, кого запросити в свій, з ким йти в одному тунелі, від кого вислизнути із загального тунелю, що утворився, до свого рідного.

Критерій вибору, з ким бути в одному тунелі для свідомої людини досить простий. Зі своїми людьми ти сам виростаєш, розкриваєшся творчо, відкриваються внутрішні і зовнішні можливості і перспективи. Несвідомі люди не вибирають самі, їх просто “тягне” до інших, часом деструктивних для них людей і вони тягнуться, самі не розуміючи навіщо, просто піддаючись цьому неясному бажанню.

Як побажання: самі будуйте свої тунелі! Ідіть від людей, які утримують Вас на почутті провини, з якими Ви руйнуєтесь, у яких немає взаємної любові до Вас, які бажають контролювати і утримувати Вас, одним словом, з якими Ви втрачаєте власну силу. Шукайте взаємодію, в якій Ви будете підсилюватися, розкриватися, зростати, відчувати власну цінність все більше і більше.

Вийти з деструктивного тунелю і утриматися в новому спочатку непросто і незвично. Колишнє (звичне) буде тягнути назад, воно поводиться так, немов має на Вас більше прав. Але Ваша особиста еволюція, розкриття Вашого призначення там, де в більшій мірі проявляється Ваша сила, Ваш потенціал, де він буде цінуватися  людьми, які Вас оточують.

Чи має все вищесказане ставлення до сімейного життя, до партнерських стосунків? Так, безумовно і найбезпосередніше.

Переклад Тутка за матеріалами