10 поширених помилок у догляді за волоссям, через які ми не маємо гарного волосся

У питанні догляду за волоссям кожен випадок індивідуальний: що дієве для вашої подружки — для вас може не діяти. Та є певні речі, через які ми — щодня чи іноді — шкодимо волоссю. І самі це бачимо.

Тутка напише, яких речей обов’язково уникати, щоб мати таке бажане гарне і здорове волосся.

1. Не підстригаємо волосся регулярно

Підстригати волосся обов’язково, якщо ви хочете відростити його довгим і здоровим. Насправді регулярне підрізування кінчиків робить волосся і здоровішим, і дає йому красивіший зовнішній вигляд, і воно стає товстішим, і росте краще, бо всі пошкоджені пасма вже відстрижені. Експерти вважають, що регулярно підрізати кінчики треба кожних 12 тижнів.

2. Не користуємося кондиціонером

Кондиціонер — обов’язкова умова щоденного догляду. Його використання обов’язкове, адже він зволожує волосся, відновлює баланс природного зволоження шкіри голови, яка пересушується від шампунів та інших засобів. Ми звикли наносити кондиціонер після шампуню; але якщо нанести його спершу — волосся буде пишнішим.

3. П’єте недостатньо води

Ми всі знаємо, що пити воду треба з численних причин, і одна із них — краса нашого волосся. Науково доведено, що вода — це ключовий інгредієнт для гарного росту волосся. І, звичайно, волосся може припинити рости, якщо не пити достатньо води.

4. Користуємося занадто жорсткими продуктами

Перед нанесенням будь-якого засобу треба пам’ятати, що він може бути жорстким до волосся. Уникайте таких шкідливих компонентів, як силікон та спиртовмісні продукти, котрі дуже шкодять шевелюрі. Обережно поводьтеся з волоссям і мийте його тими продуктами, які для нього найкращі.

5. Ви занадто часто розчісуєте волосся

Як і використання засобів для догляду за волоссям, розчісувати волосся теж треба правильно. Всім відомо, що розчісування щіткою стимулює ріст волосся та приплив крові до шкіри на голові, та на думку певних експертів, занадто часте використання щітки призводить до випадіння волосся. Тож останні радять чесати коси лише двічі на день — вранці й увечері.

6. Лягаєте спати з вологим волоссям

Ми розуміємо, що ви такими втомленими виходите з душу, що не маєте коли висушити волосся й так лягаєте спати. Та кожен знає, що ця звичка — шкідлива, бо мокре волосся дуже вразливе, тому й ламке. А далі недалеко і до лупи, яка швидко утвориться в такому сприятливому середовищі.

7. Занадто часто користуєтеся приладами для стайлінгу

Звичайно, дуже важко відмовитися від засобів для укладки волосся, та радимо скоротити тривалість їх використання. Якщо зауважили, що волосся пересушене або швидше заплутується, варто на деякий час відмовитися від електроприладів для волосся та обрати засоби для відновлення.

8. Миємося під водою неправильної температури

На кожному етапі догляду волосся потребує відповідної температури. Якщо тепла вода відкриває пори та ретельно вимиває усі забруднення, радимо нею і мити волосся. А ополіскувати кондиціонер треба саме прохолодною водою, адже він посилює зволоження волосся.

9. Не споживаєте достатньо білка

Білки корисні також і для волосся, тому треба обов’язково внести їх до щоденного раціону, якщо ви хочете мати здорове та блискуче волосся.

10. Пропускаємо момент відновлювальної терапії олійками

Мами та бабусі завжди радили нам користуватися оліями для волосся. Вони дуже корисні для волосся, і кожна жінка може підібрати для себе відповідний догляд. Саме через олії волосся стає живим та зволоженим. Догляд може бути як домашнім, так і в салоні, просто треба зробити його правильно — і волосся вам лише подякує.

А які інші шкідливі звички для волосся вам відомі?