10 самих огидних б’юті-процедур

Як далеко ви готові зайти заради нового образу?

Протягом всієї історії існування людства, ми завжди намагалися представити себе в кращому світлі. Як виявилося, люди йдуть практично на все, щоб бути привабливими. Нижче представлені далеко не найприємніші косметичні процедури, на які згоден людина заради краси.

10. Відлущуючі ванни з вуграми

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Після використання деяких дуже дорогих бомбочок для ванни на шкірі залишається слизьке відчуття. Виробники воліють називати його “прекрасне зволоження”, але для відлущуючої процедури, про яку йде мова, “слизьке відчуття” — найбільш точний опис.

Щоб домогтися чудового вигляду шкіри деякі люди в Китаї приймають ванни, заповнені крихітними вуграми.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Кожен вугор розміром приблизно з олівець. Він звивається на шкірі і “згризає” її омертвілі частинки. В результаті шкіра виглядає молодшою і набуває блиску. Але на жаль, вугри не вміють відрізняти зовнішні шари шкіри від внутрішніх мембран.

Один китайський чоловік, який вирішив прийняти таку ванну, природно в нижній білизні, раптом відчув гострий біль. Як виявилося, кілька вугрів дісталося до його статевого органу.

Потрібна була тригодинна операція, щоб витягти всіх заблукавших не туди вугрів. Інші країни поки не сильно поспішають імпортувати даних істот для проведення цієї процедури.

9. Радіаційна терапія

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Всякий раз, коли робиться наукове відкриття, починається боротьба за вигідне використання його на ринку. Іноді це приносить користь людству, іноді це призводить до того, що люди починають мазати свої обличчя кремами з радіоактивними елементами.

Сильне радіаційне світіння деяких косметичних виробникам здалося ідеальним для використання тільки відкритих в кінці 19 століття радію і полонія в якості стимуляторів для досягнення ефекту здорового сяйва, так бажаного багатьма.

Картинки по запросу марія і пєр кюрі
© znanijamira.ru

Таємничі радіаційні промені стали швидко рекламуватися як ліки від багатьох недуг, тому і деякі косметичні бренди перехопили цю можливість. Радіацію додали в креми для обличчя, мило, рум’яна і порошки, а для бажаючих мати блискучі зуби створили ще й радіоактивну зубну пасту.

Безумовно, недоліком цих радіоактивних продуктів було те, що замість того, щоб приносити здоров’я, вони провокували розвиток невимовного кількості ракових захворювань.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Виразки на шкірі і випадання волосся також були повсюдно поширеними побічними ефектами радіаційного отруєння.

У людей, які працювали з радієм, також розвивався некроз кісток і невиліковні ракові хвороби. Однак це божевілля тривало недовго, незабаром використання радіоактивних продуктів було припинено.

8. Свинець, миш’як і ртуть

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

У той час як сьогодні засмага – це показник того, що у людини є можливість і час вибиратися у відпустку, щоб позасмагати, в минулому все було навпаки. Засмага показував, що ви весь час проводите на вуличній роботі.

Щоб бути власником блідого обличчя вам потрібні були гроші для перебування у приміщенні. Або ж ви могли покривати своє обличчя білим свинцем, як це робили люди впродовж усієї історії.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Проблеми, які виникали в результаті таких процедур, не пов’язували з використанням свинцю. Але тим не менше саме з-за нього шкіра гнила, в результаті люди ще сильніше покривали ним обличчя для того, щоб приховати ці жахливі наслідки.

У підсумку по закінченню певного періоду часу шкіра просто стоншувалася і “зникала”. Крім іншого, свинець провокував розвиток агресивності, головного болю, блювання, судоми, і, зрештою, смерть. Ось вам будь ласка і ідеально бліда плоть.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Ті, хто хотів видалити пігментні плями, веснянки та інші недоліки, зверталися до ще одного небезпечного елементу. Існувала навіть косметична компанія (“Dr. James P. campbell’s Safe Arsenic Complexion Wafers”), що пропонувала зробити колір обличчя ідеальним.

Як не дивно, але одним з органів, який найбільше страждає від отруєння миш’яком, є шкіра. Передозування миш’яку призводить до втрати волосся, кривавої блювоти, діареї і судом. Але зате у вас не буде ластовиння!

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Незважаючи на те, що використання цих продуктів пішло в минуле, в даний час все одно є мода на світлу шкіру.

У багатьох сьогоднішніх відбілюючих косметичних препаратах для шкіри міститься ртуть, дуже небезпечний елемент, який може призвести до серйозних побічних ефектів, у тому числі до розвитку проблем з нирками.

В результаті ви можете отримати модне західне обличчя і далеко немодний діалізний апарат.

7. Бджолине жало

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Не завжди потрібно сліпо слідувати б’юті-порад зірок. Бути красивою людиною і хорошим актором не означає бути при цьому ще й лікарем. Гвінет Пелтроу розповіла про свої косметичні процедури, в однієї з яких є жало в хвості.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Ось що розповіла актриса журналістові: “Мене жалили бджоли. Це відоме ще тисячі років тому лікування, зване апітерапією. Люди використовують його, щоб позбутися від запалень і рубців. Це насправді неймовірно, варто спробувати. І так, це боляче”.

Однак “лікування” не просто болісно, воно може бути смертельно небезпечним, причому не тільки для бджіл. Відомий один випадок розвитку печінкової недостатності, пов’язаний із захопленням цією процедурою.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Ті, хто не хоче, щоб їх жалили бджоли, можуть просто купити косметичні продукти, що містять бджолину отруту. Не те, щоб вони сильно допоможуть вирішити ваші проблеми, просто ви тим самим сприятимете не тільки зменшенню популяції бджіл, але і свого банківського рахунку.

6. Рибний педикюр

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Рибки не прискіпливі їдці. Якщо ви занурите свої стопи в резервуар з водою, де плавають рибки гарра руфа, вони швидко піпливуть до вас і будуть поїдати відмерлі частинки шкіри.

Вони беззубі і, як правило, зупиняються після того, як з’їдають відлущену шкіру, проте були випадки, коли діти ставали дуже ненажерливими і прокушували шкіру до крові.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Незважаючи на те, що ризик заразитися якоюсь інфекцією від риб дуже низький, є небезпека, що у воді, в якій проводиться процедура, побували ноги іншого клієнта.

Грибкова інфекція дуже швидко поширюється, а живуть в акваріумі бактерії при відсутності належних процедур по догляду, можуть викликати появу фурункулів.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Залишаючи осторонь ласощі, якими живляться ці риби, деякі фахівці все одно вважають всі процедури, пов’язані з використанням цих риб, антисанітарією.

Один з спа-салонів в Арізоні був закритий через те, що всі косметичні продукти перед повторним використанням повинні бути продезінфіковані і висушені, що у випадку з рибами, природно нездійсненно.

5. Червячна дієта

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Процес втрати ваги повинен бути легким. Якщо ви спалюєте більше калорій, ніж споживаєте, ваш вага падає. Але деяка їжа настільки смачна, що багато хто вважає занадто складною справою обмежувати себе.

Тому люди часто шукають додаткові способи, крім вправ, позбутися калорій.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Один із способів – дозволити милим черв’ячків оселитися у вашому кишечнику. Цей черв’як буде їсти їжу, яку ви з’їли, при цьому буде рости він, а не ваша талія.

Незважаючи на те, що є докази продажі в минулому таблеток, що містять стрічкових черв’яків, сьогодні також існують ті, хто практикує це.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Інфікуючи себе стрічковим хробаком, людина починає страждати не тільки від втрати ваги і апетиту, але і від головного болю, діареї, різних судом, а закінчитися все може сліпотою або навіть смертю.

4. Плацента

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Плацента – це орган, який з’являється у вагітних ссавців, у тому числі і у жінок, і який необхідний для того, щоб ембріон отримував поживні речовини і кисень. Також через неї видаляється все непотрібне.

Більшість матерів у тваринному світі з’їдають плаценту відразу після народження дитинчат, щоб відновити свій баланс поживних речовин. Деякі жінки теж так роблять. Однак дехто йде ще далі.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Через зв’язки плаценти з молодістю і народженням, деякі виробники кремів для лиця включають до складу своєї продукції цей орган в надії, що він віддасть частину своїх цілющих властивостей.

На жаль, доказів того, що це працює, поки немає. Найчастіше використовується в кремах плацента від матерів – овець, однак якщо у вас товстий гаманець, і ви не бридливі, можете витратити гроші на крем з людської плацентою.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Незважаючи на те, що плацента багато чого для вашого обличчя не зробить, побічні ефекти викликають побоювання.

Її використання в засобах для волосся призвело до того, що у дівчаток віком до 14 місяців почали активними темпами розвиватися статеві ознаки. Припинення використання продукту зупинило зростання.

3. Равлики

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Використання равликів на обличчі – це косметична процедура, під час якої по вашому обличчю ковзають звичайні вуличні равлики. Слиз, яку вони залишають після себе, нібито бореться з ознаками старіння.

Тисячоліттями равлики використовувалися для лікування різних запалень, тому, ймовірно, щось в цьому є.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Равликові фахівці говорять, що вони зменшують шрами, позбавляють від вугрів і розтяжок. Однак, наукового підтвердження цьому немає, тому перевірити можна лише поставивши собі на обличчя кілька равликів.

Ті, хто не готовий терпіти слизьких істот, що повзуть по щоках, можуть придбати креми, що містять равликовий гель.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Ці малюки виділяють особливий гель, який вважається особливо ефективним, коли равлик знаходиться в стані стресу.

Немає ніякої інформації про те, як виробники кремів змушують равлика відчути стрес.

2. Сім’я бика

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Щоб бути гідним конкурентом на переповненому косметичному ринку новим виробникам потрібно щось особливе. Один з особливих способів – це розповісти, що у вашої маски для обличчя або в кондиціонері для волосся міститься бичача сперма.

Винахідник цього засоби для волосся шукав щось, дуже багате білком, і, мабуть, порахував, що кращим варіантом буде бичача сперма.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Вона заспокоює своїх клієнтів, кажучи: “Це насправді працює. Сперма охолоджується перед використанням і зовсім не має запаху. А волосся після використання цього засобу стають надзвичайно м’якими і густими”.

Якщо ви хочете, щоб ваші волосся чудово виглядали, при цьому ви в силах не візуалізувати процес створення б’юті-засоби, зверніться в компанію Imprivo, яка випускає ряд продуктів, що містять BSP (Bull Seminal Plasma).

1. Процедура для обличчя з крайньої плоті дитини

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

“Гладка шкіра, як сідниці дитини” — це повсюдно використовується вираз. Деякі косметичні компанії взяли цей слоган на озброєння в прямому сенсі. Беручи крайню плоть, що залишилася після обрізання хлопчиків, вони перетворили людську шкіру в гроші.

Клітини крайньої плоті використовуються в деяких кремах. Вони нібито збагачують продукт факторами росту, колагену та іншими білками, які уповільнюють старіння.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Оскільки в крайній плоті містяться стовбурові клітини, в лабораторії можна виростити одну, щоб почати згодом робити тисячі таких процедур.

Однак це не зменшило кількість суперечностей навколо доцільності використання даного інгредієнта, особливо серед тих, хто розглядає обрізання як форму такою, що калічить статеві органи операцію.

10 самих огидних б'юті-процедур
© zachaem-mt.ru

Для тих, хто хоче випробувати на собі дію безпосередньо стовбурових клітин, є процедура по введенню їх, видобутих з крайньої плоті, відразу в обличчя. Ці клітини зміцнюють структуру шкіри. Пройшовші процедуру відзначають покращення у зовнішності.

З кожним літром клітин, вартістю близько 1000 доларів за одну, ви можете сподіватися на більш вражаючі результати.