6 помилок у догляді за волоссям, яких ми усі припускаємося

Помити та висушити волосся — яка це звична річ. Та ми усі припускаємося численних помилок, які шкодять здоров’ю шевелюри. Можливо, ви просто миєте волосся, може, ви думаєте, що все робите правильно, та користі від ваших дій мало та волосся яким було, таким і залишилося. Насправді всі ці прогріхи стоять між вами та волоссям вашої мрії.

Ми в Тутка були справді здивовані тим, наскільки помиляємося у звичному догляді за волоссям. Тому зібрали кілька загальних помилок, через які волосся не набуває розкішного вигляду.

1. Неправильно миємо волосся

Мити волосся в душі можна, та краще мити його шампунем від коренів до кінчиків. Особливо якщо ваші коси довгі — таким чином ви досягнете його найнижчих шарів. Якщо шкіра у вас чутлива та схильна до висипань, ополіскування волосся від коренів донизу допоможе запобігти висипанням, адже шампунь та інші засоби догляду (олійки тощо) не потраплять на шкіру шиї та спини й не будуть подразнювати її.

2. Наносимо сухий шампунь лише на брудне волосся

Сухий шампунь прекрасно знадобиться для того, щоб освіжити волосся, якщо немає часу на душ, та він може значно більше, аніж просто освіжити брудні завитки. Якщо у вас тонке волосся, сухий шампунь додасть кореням об’єму. Та не переборщіть: занадто багато засобу спричинить свербіж шкіри голови.

3. Наносимо кондиціонер для волосся і тримаємо занадто довго

Кондиціонер для волосся — важливий етап у догляді за волоссям, адже він захищає кутикулу від пошкоджень, кінчики стають м’якшими та легше розплутуються. Та якщо говорити про час, впродовж якого кондиціонер треба тримати на волоссі, то чим менше — тим краще. Достатньо 3 хвилин — і засіб віддасть вам усю свою користь.

4. Ми прив’язуємося до одного шампуню

Щойно ми знаходимо шампунь, від якого волосся стає чудовим, виникає спокуса користуватися ним постійно. Та волосся звикає до одного засобу та останній просто припиняє діяти. Тому радимо обрати для себе 2-3 шампуні та кондиціонери та змінювати їх залежно від пори року, погоди та свого настрою.

5. Закручуємо мокре волосся в ґульку

Ви щойно вийшли з душу, вода з мокрого волосся стікає по плечах, тому ви швиденько закручуєте його у хвіст чи ґульку. Але така невинна звичка насправді руйнує кінчики волосся, від чого вони січуться. Варто пам’ятати, що мокре волосся значно вразливіше, кінчики стають пошкодженими та відпадають.

6. Не розчісуєте волосся перед миттям

Кожна жінка стикалася з проблемою заплутаного волосся та труднощів з його розплутуванням. Та замість того, щоб розчісувати мокрі пасма, розчешіть його до миття. Таким чином ви попередите утворення вузлів, а кінчики надовше будуть прямими.

А ви припускалися таких помилок? Якими іншими порадами поділитеся з читачами Тутка щодо догляду для волосся?