6 способів спалення зайвих калорій без відвідин спортзалу

Спорт і здорове харчування — запорука схуднення; та й окрім них, є багато незвичайних методів спалення калорій. Вони не заберуть багато часу та за регулярного їх виконання вам не знадобляться години виснажливих тренувань у спортзалі, щоб бути у формі.

Тутку здивувало, що такими “лінивими” методами можна зберегти красиву фігуру, а декотрі настільки ж ефективні, як і заняття спортом.

1. Гарячий душ

Гарячий душ — прекрасний спосіб відпочити ввечері та змити з себе тягар стресу. І, як з’ясувалося, година у гарячій ванній чи душі змиває з нас ще і зайві кілограми. Коли ви миєтеся в гарячій воді, організму доводиться активніше працювати, щоб підтримати нормальну температуру, а це, своєю чергою, спалює калорії. Як визначили вчені, 1-годинний гарячий душ чи ванна спалює до 130 калорій — прекрасна тактика, щоб втратити зайві сантиметри.

2. Холодна вода

Достатня гідратація необхідна для гарного самопочуття та здоров’я всього організму, і, залежно від води, яку ви п’єте, калорії спалюються швидше. Якщо ви полюбляєте теплу воду чи воду кімнатної температури, додайте до неї кілька кубиків льоду. Таким чином прискориться обмін речовин та спалювання калорій. Стається це тому, що при споживанні холодної води тіло зігріває її до своєї оптимальної температури, чим прискорюється метаболізм.

3. Вдихання аромату ванілі

Якщо ви колись відчували себе так, немовби від самого запаху свіжої випічки ви вже набрали кілька кілограмів, то вам цікаво буде дізнатися, що певні запахи сприяють зниженню ваги. Науковці довели, що люди із зайвою вагою, які носили пластирі з ароматом ванілі, відчули значне зниження апетиту та потяг до солодкого. Якщо не хочете носити такі пластирі — виберіть для себе парфум з ароматом ванілі, і вдихайте його, щоб у вас не виникало частого бажання чогось перекусити.

4. Займатися хатніми справами

Звісно, нам вже обридло мити підлогу та посуд, та навіть такі прості домашні справи допоможуть вам у скиненні зайвих кілограмів та підтриманні чистоти приміщення. Година миття посуду забере у вас 100 калорій, а миття ванни впродовж 35 хвилин спалить стільки калорій, скільки ви витратите за 35 хвилин ходьби на біговій доріжці.

5. Зелений чай

 

Зелений чай наповнений антиоксидантами, і, окрім того, що ваша шкіра буде мати молодший вигляд, він ще й спалює зайві калорії. Кофеїн та катехіни, які містять в ньому, пришвидшують метаболізм та легше розщеплення жирів. Та задля досягнення бажаного результату одного горнятка чаю замало: варто випивати до 3-5 горнят на день.

6. Зменшення температури приміщення

При похолоданні ми одразу вмикаємо радіатори на більшу потужність, але підтримання прохолодної температури в приміщенні допоможе вам скинути вагу, як і у випадку з холодною водою. Саме холод активізує спалювання калорій та веде до схуднення.

А ви вже чули про такі методи схуднення? Якими секретами для гарної фігури користуєтеся самі?