6 вправ, які допоможуть зменшити целюліт за 2 тижні

Целюліт з’являється в тому випадку, якщо у людини занадто багато жирової тканини і недостатньо м’язової. Це не косметична проблема, тому від неї можна позбутися за допомогою правильного харчування, масажу і грамотної програми тренувань.

Тутка приготував для вас програму з 6 вправ, яка допоможе підтягнути м’язи і зменшити обсяги стегон і сідниць

Вправа № 1

Як робити: Ляжте на правий бік і зіпріться на передпліччя. Підніміть ліву ногу на 10-30 см від підлоги і затримайте її в такому положенні на 5 секунд, потім повільно опускайте. Повторіть вправу для правої ноги.

Скільки: 2 підходи по 12 повторів для кожної сторони.

Вправа № 2

Як робити: Упріться руками в підлогу і прийміть те ж положення, що і при віджиманнях. Потім зігніть і піднесіть коліно правої ноги до живота. Далі випряміть цю ногу і відірвіть від підлоги вгору на 13-20 см. Повторіть для лівої ноги.

Скільки: 3 підходи по 8 повторів.

Вправа № 3

Як робити: Візьміть одну гантель або гирю в руки, встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Вдихаючи, почніть повільно опускатися, згинаючи коліна. Опускайтеся до тих пір, поки стегна не будуть паралельні підлозі. Потім з видихом піднімайтеся.

Скільки: 3 підходи по 20 присідань.

Вправа № 4

Як робити: Встаньте прямо, візьміть в руки 2 гантелі, ноги на ширині плечей. Починайте повільно нахилятися вперед з прямою спиною, руки вільно звисають вниз. Нахиляйтеся так низько, наскільки зможете. Потім повільно поверніться у вихідне положення.

Скільки: 5 підходів по 12 нахилів.

Вправа № 5

Як робити: Стоячи на колінах, обіпріться на випрямлені руки, спина пряма. Починайте повільно піднімати одну ногу вгору, а на піку підйому на кілька секунд зафіксуйте рух і поверніться у вихідне положення. Виконуйте по черзі для правої і лівої ноги.

Скільки: 2 підходи по 15 повторів для кожної ноги.

Вправа № 6

Як робити: Поставте ноги трохи ширше плечей, зігніть їх в колінах, руки покладіть на потилицю. Потім з силою підстрібніть вгору, викинувши руки і ноги в повітрі «зірочкою». Приземліться і знову прийміть початкове положення.

Скільки: 2 підходи по 20 стрибків.

Щоб максимально швидко домогтися результатів і зменшити целюліт, виконуйте ці вправи за програмою: 2 дні тренувань, 1 день перерви протягом 2 тижнів.