70-річна австралійка зберегла фігуру, відмовившись лише від одного продукту

Кожен раз перед літнім сезоном або просто протягом життя ми намагаємося знайти заповітну формулу стрункого тіла. Виявляється, виключивши з раціону лише один продукт, можна знайти форми мрії і зберегти їх на довгі роки.

Тутка ділиться таємницею ідеальної фігури 70-річної Каролін Хартц (Carolyn Hartz).

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Каролін Хартц в липні виповниться 71, вона чотири рази бабуся.Але її зовнішність така гарна, що язик не повертається назвати цю жінку 70-річною бабусею.

Каролін переконана: формула ідеального тіла дуже проста.У своєму інтерв’ю вона розповіла, що, по-перше, потрібно стежити за тим, що потрапляє в рот, а по-друге, потрібно бути активним.

Вона ніколи не виправдовується своїм віком, щоб чогось не робити. І, наприклад, навіть зараз знову почала грати в теніс.

Таємниця її прекрасної форми проста: 30 років тому їй довелося відмовитися від чізкейку на сніданок, печива на обід і взагалі від усіх солодощів, що містять білий рафінований цукор, з-за загрози здоров’ю. У Каролін був діабет.

Через рік організм Каролін відновився, а її рівень цукру в крові прийшов у норму. Але жити в такому ритмі їй зовсім не подобалося, адже доводилося відмовлятися від усього, що вона так любить.

І Каролін знайшла спосіб, як без шкоди для фігури їсти улюблені солодощі. Вона стала підприємцем: створила компанію з продажу замінника цукру. Так, Каролін знову змогла почати готувати свої улюблені торти.

Але, зрозуміло, вона не обмежується лише харчуванням. Каролін спить по 8 годин на добу, багато гуляє, медитує і займається спортом. Також вона не заперечує, що робила невеликі пластичні операції.

Каролін, як мати і досвідчена людина, завжди говорить: «Життя неідеальне. Справи не будуть йти так, як вам цього хочеться. Але все в порядку! Якщо ви кинули собі виклик або все ще пам’ятаєте якусь невдачу, то дійте. Починайте спочатку, якщо буде потрібно. Я вірю, якщо одні двері закривається, то інші відкриваються. Я не кажу, що я завжди в порядку. У мене теж бувають важкі часи, але таємниця у тому, що склянка наполовину повна. Вставайте і дійте».

Перекдад Тутка за матеріалами