in ,

8 речей, які відбудуться, коли почнете їсти мед кожен день

Ми завжди намагаємося знайти той  ідеальний продукт, який стане «чарівною пігулкою» для нашого організму. Але потрібно, щоб і смачно було, і сприятливо впливало на тіло.

Тутка знайшов такий продукт і ним виявився звичайний мед. Сьогодні ми вивчаємо всі його корисні властивості. І обов’язково з’їдаємо ложечку меду кожен день.


Мед може бути відмінним антиоксидантом. Це означає, що при частому його вживанні організм буде очищатися від токсинів. А антибактеріальні властивості меду поліпшать стан шкіри в кілька разів.


При схудненні рекомендується видалити всі солодощі, але дозволяється їсти мед. Це все тому, що цукор, який входить до складу меду, відрізняється за складом від того, що знаходиться в шоколадках. Мед прискорює метаболізм, що добре позначається на зниженні ваги.


Сам мед не містить холестерину в принципі. А в його складі вітаміни і мікроелементи сприяють зниженню рівня холестерину. Щоденне вживання меду сприятливо впливає на рівень антиоксидантних сполук в організмі, які борються з високим рівнем холестерину.


Проведене дослідження показало, що антиоксиданти, що входять до складу меду, запобігають звуженню артерій. В залежності від того, де артерії звузилися, може розвинутися серцева недостатність, погіршитися пам’ять і з’явитися головний біль. Щоб цього уникнути, достатньо щодня випивати склянку води з ложкою меду.


Дослідження показали, що властивості меду можуть боротися зі стресом, відновлювати антиоксидантний захист організму і, як наслідок, покращувати пам’ять. Крім того, є в меді кальцій легко засвоюється мозком, що сприятливо впливає на його роботу.


Цукор, що міститься в меді, підвищує рівень інсуліну в крові, який, у свою чергу, звільняє серотонін. Наш організм перетворює серотонін в мелатонін — гормон, що сприяє швидкому засипанню.


Мед є сильним антисептиком, тому рекомендується з’їдати ложку меду натщесерце. Такий простий ритуал допоможе уникнути виникнення захворювань, які можуть бути пов’язані з шлунково-кишковим трактом. Крім цього, проходячи в шлунку, мед знищує бактерії і загоює рани на слизовій оболонці шлунка.


Це може прозвучати дивно, але факт залишається фактом. Мед допомагає заспокоїти нерви і зняти надмірну втому. Глюкоза, що міститься в меді, є  дуже необхідною для нейронів. Вона швидко всмоктується в кров, що сприяє розслабленню, зниженню судом і лікуванню психологічних розладів.

За матеріалами

22 карикатури про те, наскільки дивним стає оточуючий нас світ

Недооцінена сила маленьких, але послідовних дій