8 способів скинути зайві калорії на “автопілоті”

Від слова “дієта” трясеться від страху кожна жінка. Та воно не таке вже й страшне. Худнути можна навіть без кардинальних змін режиму. Так, і для цього є багато науково підтверджених методів.

Тутка на відмінно виконав домашнє завдання та відшукав найкращі та перевірені методи схуднення, не докладаючи для цього надмірних зусиль.

1. Споживайте більше білка

За споживання білкової їжі ви уникнете переїдання, тим самим не набравши зайвих калорій. Високобілкова дієта, в поєднанні з тренуваннями, допоможе наростити м’язову масу, і знову ж таки скинути зайві кілограми.

2. Їсти з зав’язаними очима

Після одного німецького дослідження вчені визначили, що учасники експерименту, які їли із зав’язаними очима, переїдали менше, аніж ті, хто бачив перед собою їду на тарілці. Якщо ми не бачимо продуктів, то і не бажаємо їх споживати, таким чином пригнічується апетит. А скільки неймовірних відтінків смаків можна відчути!

3. Випити води перед їдою

Пів літри води за 30 хвилин до їди допоможе не переїсти, а одночасно зберегти гарну форму. Учасники цього експерименту взагалі не змінювали своїх життєвих звичок, а схудли приблизно на 2 кг. І не забувайте, що для підтримання гарної форми, наш організм потребує 1,5-2 літри води щодня.

4. Пийте більше кави

Фото: pexels.com

Для усіх каволюбів маємо гарні новини: наукою доведено, що збільшення споживання кави чи чаю на день пригнічує апетит та невпорядковані перекуси, прискорює метаболізм, прискорює спалювання жиру під час занять спортом.

5. Приймайте холодний душ

Під час холодного душу не лише відновлюються м’язи після тренувань та покращується стан шкіри, а й спалюються жирові відкладення в ділянці шиї та плечей. Під час зниження температури води організм починає розщеплення жирових клітин, щоб самого себе зігріти.

6. Їсти сидячи

Перекуси на ходу, невпорядковане харчування приведе не лише до збільшення ваги, але й до проблем із травленням. Науковці визначили, що сидячи, наш мозок усвідомлює, що перед ним — їда, ми починаємо більш усвідомлено харчуватися та контролювати те, що та скільки їмо.

7. Пережовувати їду

Фото: pexels.com

Якщо нутриціологія і навчає, що 200 калорій — це 200 калорій незалежно від того, як ретельно ми їх пережовуємо, сучасна наука має на це твердження свої докази. За ретельного пережовування продуктів ми справді витрачаємо більше калорій, а ще повільне пережовування сприяє кровотоку до шлунку. Так, за місяць людина може спалити до 2000 додаткових калорій!

8. Споживати гострі продукти

Уже давно науково доведено, що пряні страви сприяють втраті ваги, адже знижують апетит та прискорюють метаболізм. Ще більше наукових дослідів на цю тему встановили, що при споживанні перцю чилі люди споживають менше калорій, аніж вони могли б звично спожити. Тому, якщо бажаєте скинути кілька зайвих кілограмів, не забудьте полити гострим соусом м’ясо.

А як ви тримаєтесь в гарній формі? Поділіться з нами в коментарях.