Чому варто припинити користуватися туалетним папером?

Туалетний папір для багатьох із нас є незамінним предметом гігієни. Та правда в тому, що у багатьох країнах Азії люди не користуються ним взагалі. Обираючи туалетний папір, ми купуємо найм’якший варіант з найсвіжішим ароматом, та не думаємо, що він не надто корисний для здоров’я.

Тутка з’ясував, чому використання туалетного паперу може бути не найвдалішим вибором для здоров’я.

1. Він може подразнити чутливі ділянки тіла

Перед придбанням будь-якого продукту обов’язково читайте етикетку, однак на пакуванні туалетного паперу не вказується увесь його склад. Ми не завжди знаємо, що до складу цього продукту входить шкідливий формальдегід, від якого папір стає цупкішим і м’якішим. А формальдегід подразнює інтимні зони, при вдиханні впливає на здоров’я слизових ока та горла.

2. Може спровокувати алергії

Пахучий туалетний папір гарно підійде для будь-якої ванни, але ароматизовані варіанти продукту можуть призвести до алергії. Щоб папір пахнув, немов квітучий весняний сад, виробники додають до нього штучних ароматизаторів, котрі руйнують здоровий pH баланс інтимних зон й навіть призводять до дріжджових уражень.

3. Під ризиком опиняється репродуктивне здоров’я

Здається, що немає нічого розумнішого для здоров’я планети, ніж купувати перероблений туалетний папір, та і до цього треба підійти обережно та з розумом. Річ у тім, що в такому туалетному папері міститься потужний ендокринний руйнівник — бісфенол А або ВРА. Хімічно він нагадує гормон естроген — необхідний для плідності й нормального функціонування сечового міхура. ВРА лише імітує естроген, і не дає жодної користі, а призводить до проблем у репродуктивному плані. Насправді лікарі радять жінкам, які планують вагітність, уникати контакту з бісфенолом А.

4. Туалетний папір може не впоратися зі своєю місією

Туалетний папір не завжди забезпечує нам чистоту та свіжість там, де ми цього від нього очікуємо. Він не лише спричинює подразнення, але й розносить бактерії та залишки фекалій на руки та нігті. Тому біде може стати кращим помічником у питанні чистоти та свіжості, а вода ніжніше поводитиметься зі шкірою.

А ви колись замислювалися про альтернативу туалетному паперу?