Ці 10 простих звичок значно продовжать ваше життя

Охорона здоров’я починається з вас!

Іноді дрібниці мають дуже великі наслідки.

Роздрукуйте собі цей список і повісьте на холодильник! Дотримуючись цих 10 простеньких правил, ви зможете прожити довге, а головне — здорове життя!

1. Користуючись телефоном, прикладайте його до лівого вуха, тому що праве розташоване ближче до мозку. Телефон біля правого вуха може завдати більше шкоди.

© cambio.com

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Також намагайтеся не користуватися телефоном, коли заряд опускається нижче 10%: у цей час випромінювання в 1000 разів сильніше звичайного!

2. Їжте щодня базилік, щоб не захворіти на рак. Також корисно щодня пити воду з лимоном: вона  захищає від безлічі захворювань, включаючи онкологічні, і допомагає скинути вагу.

3. Не приймайте ліки лежачи. У такій позі таблетки можуть пристати до стінок стравоходу, що не тільки знизить їх ефективність, але і призведе до подразнення. А це, в свою чергу, може викликати кашель, запалення і навіть пошкодження стінок стравоходу. Тому приймати ліки слід стоячи або сидячи.

© moirebenok.ua

Крім того, не займайтеся зарядкою після прийому ліків, тому що це викликає відтік крові від внутрішніх органів, що знижує швидкість всмоктування препарату.

4. Завдяки високому вмісту вітаміну С полуниця відмінно нейтралізує сечову кислоту. Якщо ви страждаєте на подагру, пийте полуничний сік три рази в тиждень.

5. Замість кави випивайте щодня склянку молока, щоб захистити кістки від вікових захворювань.

© phaidepviet.net

6. Пити багато води — корисно, але краще пити її не весь день, а в першій половині дня. Увечері намагайтеся пити менше — це буде корисно для травної системи.

7. Їжте вишні кожен день, щоб уповільнити старіння. Ці ягоди багаті антиоксидантами, які знищують вільні радикали. Крім того, вишні заспокоюють нерви.

8. Щоденне вживання в їжу селери знижує тиск, запобігає раку і підтримує здоров’я зубів. Особливо корисна селера при гіпертензії.

9. Сир містить речовину під назвою триптофан, яка знімає стрес і безсоння. Також вона допомагає при мігрені. Так що завжди з’їдайте шматочок сиру на ніч.

10. Кращий час для сну — з 22 до 6 годин.

© 2mm.ru
  • 21.00–23.00: Період виведення токсинів імунною системою, тому проведіть його в тиші або слухаючи спокійну музику.
  • 23.00–1.00: Період виведення токсинів з печінки, в цей час бажано спати.
  • 1.00–3.00: Період виведення жовчі, теж вимагає сну.
  • 3.00–5.00: Період виведення токсинів з легень; у цей час хворі зазвичай кашляють.
  • 5.00–7.00: Період очищення кишечника; в цей час бажано сходити в туалет.

За матеріалами