in ,

Молодіємо щодня: прості вправи, щоб випередити старіння

Ще у давній Азії цілителі відали основний секрет краси — це дбати й турбуватися про нижні кінцівки. Адже саме з ніг, вважали древні лікарі, починається процес старіння всього організму. Виконання комплексу простих вправ допоможе підтримувати здоров’я литок і стоп у гарному стані… і молодість квітнутиме, як проліски напровесні.

Тутка начитався цікавої інформації, і розповість її вам!

Старіння починається з ніг!

Почніть ходити на п’ятах і пальчиках

Регулярне ходіння на обох частинах стопи (зовнішній та внутрішній), п’ятах і пальчиках посприяє укріпленню м’язової та кісткових тканин, покращить циркуляцію крові не лиш у нижніх кінцівках, а й у цілому організмі, наситить киснем усі внутрішні органи.

Постукайте по стопах

Вважається одним з найефективніших методів покращення кровопостачання у всьому організмі. Розпочинайте з постукувань за пальцями ніг, згодяться і дерев’яні палички, і пластмасові, і порожні пляшечки. Через невеликий проміжок часу ви відчується приємне тепло у всьому тілі та спокій.

Зона у зводі стопи — найважливіша

Азійські спеціалісти особливо наголошують на масажуванні зони у самому зводі стопи. Найкращий час для процедури — ранок чи вечір. По черзі натискайте на ділянку по 20 разів, чергуючи стопи, вправу чудово виконувати у воді. Якщо зона починає червоніти та пощипувати, завершіть масаж розтиранням цілої стопи.

Ходіть босоніж

Надзвичайно корисна звичка для довголіття. Можна і рекомендується ходити по піску, глині, траві, снігу, камінцях. В холодну пору року таке заняття виконують на спеціальному покритті.

Вправа “Постукування сидячи”

Можна і рекомендують виконувати в будь-який вільний час, а головно в період з 17:00-19:00: в цей період нирки, на які вправа чинить найбільший вплив, найбільш активні. Сядьте на стілець і починайте постукувати стопами: пальцями, п’ятками, а потім і всією поверхнею стопи доти, доки не відчуєте тепло в стопах.

Контрастні обливання

Дуже корисні для стоп, покращують постачання крові до ніг, підвищують тонус м’язів.

Всім зичимо міцного здоров’я!

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Що чоловіки люблять навіть більше, аніж близькість?

“Алгоритм навчання” від лауреата Нобелівської премії