Одна вправа, три ефекти: тендітна талія, міцна спина та нерухомий поперек

Більшість із нас проводить велику частину часу сидячи. Це здебільшого не наша провина, просто такий сучасний світ. Ось тільки це згубно впливає на наше здоров’я. Попрацювавши на сидячій роботі рік-два, ти почнеш помічати, що спина почала хворіти, а рятівний круг на талії вже занадто помітний. Якщо нічого не робити, це може перетворитися на справжню проблему.

Тому ми в Тутка пропонуємо вам освоїти одну просту вправу, яка допоможе впоратися відразу з трьома проблемами: болями в спині та попереку, а також рятівним кругом на талії.

Вправи для живота і талії

Без фізичної активності наш організм стає менш рухливим і починає накопичувати зайвий жирок. Все це призводить до серйозних проблем зі здоров’ям, а тому треба робити хоча б легкі вправи. Не забувайте про це!

Сьогодні ми пропонуємо Вам просту вправу, якою поділилася Tamayo, – японський фахівець зі схуднення. Це вправа на розтягнення, яка допомагає задіяти м’язи живота і спини, підтягуючи їх і зміцнюючи. До того ж ця вправа активно впливає на внутрішню поверхню стегна. Диво, а не вправа!

Нижче буде відео, в якому Tamayo наочно продемонструє виконання вправи для створення тонкої талії, а доки розберемося в техніці. Перед виконанням бажано хоч трохи розігрітися, щоб не травмувати м’язи. А після короткої розминки виконувати вправу набагато легше.

Отже, вихідне положення стоячи, ноги розставлені широко, пальцями назовні. Носки і коліна повинні дивитися в одному напрямі. Ноги зігніть в колінах, для рівноваги поставте руки на стегна. Тепер починайте виконувати вправу. Спочатку нахиліться вперед, повертаючи праве плече вліво і всередину. При цьому ліве плече йде назад.

Ви повинні відчути, як розтягуються м’язи стегон, талії і спини. Затримайтеся в цьому положенні на три секунди, потім поверніться у початкове положення. Повторіть те ж саме в інший бік. Робити рухи треба повільно і акуратно, відчуваючи натягнення усіх м’язів. Виконайте 2 підходи по 10 разів.

Через декілька тижнів регулярного виконання ви помітите, що жирок з талії починає йти, а вже після декілька занять відчуєте, як спина і поперек стають більш рухливими і біль зникає. Для всіх, хто веде сидячий спосіб життя, це незамінна вправа.

А ось і відео, в якому ви можете подивитися, як правильно виконується ця вправа.

Вправа допомагає розвинути гнучкість, а саме вправи для розвитку гнучкості допомагають бути здоровими і дозволяють жити довше.

Сподобалася вправа?