Перше татуювання: що потрібно знати обов’язково

Чого ви очікуєте від тату-сеансу? Трохи болю, вірно? Проте, за досить простою косметичною процедурою ховаються і набагато більш серйозні небезпеки. Згідно з дослідженням, проведеним фахівцями Contact Dermatitis, цілих 10% людей показують несприятливу реакцію після першої татуювання: набряки, які залишаються тижнями, захворювання шкіри і навіть підвищену чутливість до сонця. Більш того, ще 6% свіжонабитих респондентів повідомили про довготермінові наслідки, які передбачити ніхто не зміг. Звичайно, важко сказати, як відреагує саме ваше тіло на невеликий чорнильний аддон — але ось 7 головних чинників, які допоможуть запобігти можливим ускладненням.

Лікарський шок

© trendymen.ru

Татуювання навіть в самих ідеальних умовах підвищує ризик зараження крові. Людям з вразливою імунною системою слід бути особливо обережними. Деякі змушені приймати препарати для зниження імунітету (наприклад, для лікування ревматоїдного артриту), що є посилюючим фактором.

Тотальна чистота

© trendymen.ru

Звичайно, сьогодні практично всі адекватні татуювальники працюють виключно з новими препаратами. Але переконатися в цьому зайвий раз не завадить: не соромтеся задавати запитання — як у закладі обробляють багаторазові інструменти, наприклад.

Що робити потім

© trendymen.ru

Не нехтуйте правилами догляду за новим татуюванням, благо в інтернеті знайти їх дуже просто. Робіть все чітко за інструкцією, інакше колір буде не таким, та й контури можуть поплисти.

Сонячний удар

© trendymen.ru

Ваше татуювання буде чутливе до сонця. Завжди. За даними Американської академії дерматології, ультрафіолетове світло цілком може вступити в реакцію з чорнилом, використаними для татуювання — результатом буде щось начебто сонячного опіку.

Тиждень тверезості

© trendymen.ru

Перерва з алкоголем необхідна. По-перше, підвищується шанс того, що ви не наб’єте собі яку-небудь миттєву дурість. По-друге, алкоголь погіршує згортання крові: чорнила будуть просто вимиватися з-під шкіри

Депіляція на місці

© trendymen.ru

Брутальний мужик не тільки готовий до нових малюнків на шкірі, але і зазвичай волохатий. Не потрібно полегшувати роботу майстру і самостійно голити потрібне місце: будь-який поріз і татуювання доведеться відкласти до того, як ранка повністю заживе. В салоні майстер швидко та професійно підготує своє робоче місце сам.

Шкірні захворювання

© trendymen.ru

Псоріаз і екзема — не найкращі показники до татуювання. Вони цілком можуть спровокувати так званий синдром Кебнера — на травмованій ділянці шкіри захворювання отримають серйозний поштовх до розвитку. Ну і звичайно, абсолютно всі шкірні захворювання гарантовано зашкодять самій картинці.

Фото заголовку poradumo.com.ua
За матеріалами trendymen.ru