Про шкідливість фольги: ось, яку небезпеку несе фольга на кухні

© kedem.ru

Приготувати смачну їжу можна різними способами. Особливим ароматом відрізняються запечені страви. Для цього господині використовують алюмінієву фольгу. Вона є майже в кожному будинку. Приваблює її універсальність і гігієнічність. При цьому не потрібно особливих навичок поводження, все просто, швидко і зручно. Фольгою добре накривати, завертати або упаковувати приготовану їжу. Проте, шкода від фольги очевидна.

На жаль, є дані про те, що застосування фольги при готуванні їжі шкодить здоров’ю, так як:

  1. Алюміній, який міститься у фользі являє серйозну небезпеку для мозку. Цей важкий метал може стати причиною хвороби Альцгеймера. У людини порушується координація рухів, виникають проблеми з пам’яттю.
  2. Не менш шкідливий алюміній для кісток: відбувається витіснення кальцію і накопичення в них шкідливого металу у великих кількостях.
  3. Особливу небезпеку представляє фольга для системи дихання. Це може викликати респіраторні захворювання. В гіршому випадку можливий фіброз легенів.

Алюміній в організмі накопичується різними способами. Деякі постійно купують напої в алюмінієвих банках, інші використовують дезодоранти з цим важким металом.

Це все так, але не менш небезпечна і господарська фольга. Звичайно, ніхто не їсть її шматками. Її надходження в організм відбувається непомітно. Людина ніби ковтає шматочки фольги.

При її високому нагріванні шматочки розтріскуються і відшаровуються. Вони настільки маленькі, що непомітні в їжі. Людина з’їдає їх разом з тим, що запікала у фользі.

Якщо у приготуванні їжі використовується фольга, небезпеку можуть представляти навіть спеції, а також кислотні продукти. При цьому відбувається хімічне вилуговування металу.

Шкідливість фольги очевидна. Існує ряд способів, що допомагають зберегти своє здоров’я:

  • потрібно назавжди відмовитися від використання фольги, де б то не було. Вона не представляє небезпеки тільки при використанні її в якості обгортки холодних продуктів. Але для більшої безпеки бажано користуватися контейнерами з скла;
  • забороняється використовувати фольгу як обгортки для зберігання спецій, томатів і всіх цитрусових. Кислота, яка в них міститься вилуговує алюміній з фольги в продукти;
  • потрібно позбутися алюмінієвого посуду. При найменшій можливості його треба замінити нержавійкою;

Багато жінок давно замінили фольгу харчовим пергаментом. Це абсолютно безпечно для здоров’я. Приєднуйтесь!

Фото заголовку
За матеріалами