Що лікарі їдять на сніданок та нам радять

Сніданок з’їж сам… і простеж, щоб він був корисним та смачним! Якщо вранці почати день з правильного сніданку — усе обов’язково вдасться!

Тутка розповість, чим снідають лікарі! Як цікаво!

Твердий сир

Сир — чудове та смачне джерело білка. І, як переконують вчені, у тих людей, які щодня з’їдають по кілька шматочків твердого сиру, рідше зустрічаються інсульти.

Яйця

Кому не відома поживна користь яєць? Це — продукт, який і надовго дарує ситість, і багата клітковиною їда, і легка їда, врешті-решт. Радимо підсмажити собі вранці яєшню з цибулею, сиром та помідорами — і смачно, і корисно.

Тунець

Часто тунець їсти не варто (цей вид риби здатен накопичувати в собі ртуть), та іноді можна й навіть треба. В тунці просто рекордна кількість білка, і він, як і кожна риба, забезпечить організм поживними омега-3 жирними кислотами. Останні захищають серце, судини та мозок!

Домашній сир

Оберіть обов’язково жирний продукт, а не знежирений, адже він корисний саме завдяки молочному жиру. Не забуваймо, що кальцій та вітамін D засвоюються саме з жиром.

Ягоди

Хочете з’їсти на сніданок жменьку свіжих чи заморожених ягід? Прекрасний вибір! Ягоди багаті клітковиною, харчовими волокнами та антиоксидантами, які корисні для нашого серця, судин, мозку та навіть шкіри.

Вівсяні пластівці

Вівсянка, панове! Так, так, саме вона! Каша подарує нам усім і красу, і здоров’я. Вона багата білком, заповнює нашу нестачу клітковини, сприяє гарному метаболізму, спокійній роботі кишківника та підтримує здоровий рівень цукру в крові.

Арахіс

Арахіс можна споживати у будь-якому вигляді: цілими до чаю, у виді пасти з фруктами. Ці горішки славляться наявністю в собі фолієвої кислоти, вітаміну Е та моно- і поліненасичених жирів. А ще рекордною кількістю білка: на 30 грамів продукту припадає 7 грамів білка — 1/10 від щоденної потреби.

Грецький йогурт

На сніданок оберіть натуральний варіант грецького йогурту — саме в ньому міститься рекордна кількість білка.

Насіння гарбуза

Додайте жменьку насіння гарбуза до каші, йогурту або салату. Вони містять в собі білок та магній.

Тофу

Можна споживати в омлеті, можна просто підсмажити — обирайте, як вам смакує. Тофу наповнює нас цинком, магнієм, білком та вітаміном В1.

А який ви полюбляєте сніданок?

Фото: pexels.com