Що станеться з вашим тілом, якщо щодня масажувати вуха

Стрес, тривожність, головні болі, сонливість — хто не досвідчував ці неприємні життєві моменти? Та полегшення всіх цих симптомів на диво просте — масаж вух! Він настільки дієвий, що знімає одразу і фізичну, і емоційну втому. І найкращий момент в ньому — його легко і просто виконати будь-де і будь-коли.

Тутка завжди шукає практичні й легкі поради для своїх читачів. І ось на черзі чудова добірка масажу для вух. А вкінці ми запропонуємо техніки самомасажу. Дочекайтеся.

Вщухає м’язовий біль

Провели спеціальне дослідження, яке були покликане виявити, чи впливає масаж вух на хронічні болі в нижньому спинному поясі. І справді — ефект виявився позитивним.

Легке та м’яке натискування на різні частини вуха, особливо на вушні раковини, стимулює нервові закінчення і посилає сигнал до мозку, а останній виробляє ендорфіни. Ці гормони полегшують біль, сприяють нашому доброму самопочуттю і навіть посилюють кровообіг. Люди, які скаржилися на постійний дискомфорт, після масажу вух відзначили значне полегшення.

Знижується рівень тривожності та стресу

Інше невеличке дослідження стосувалося жінок під час періоду штучного запліднення, і масаж вух дуже допомагав пацієнткам впоратися з тривожністю та хвилюванням. Якщо вам страшно, ви відчуваєте роздратування і втому, ви панікуєте і тривожитесь — промасажуйте верхню частину вуха у крайній точці. І вам одразу полегшає.

Суттєво полегшує головні болі й мігрені

Знеболювальні досить негативно відбиваються на організмі, а стимуляція вушних раковин — досить нешкідлива процедура. Для кращого ефекту пийте чай з м’яти впродовж процедури.

Сприяє швидшій втраті ваги

Поряд зі щоденними тренуваннями і здоровим харчуванням, практикуйте масаж вух. Як виявилося, воно також сприяє швидшій втраті ваги (у поєднанні з іншими методами). Досягнувши мети, не припиняйте масажу, щоб гарно почуватися і втримати бажану форму.

Допомагає у боротьбі з безсонням

Стимуляція вух славиться розслаблювальним ефектом, тож спокійно застосовуйте її перед сном чи відпочинком. Сама процедура не здатна повністю побороти неспання, проте разом із медикаментами справді допоможе.

Додає сил

Щоб прокинутися вранці кава не знадобиться — натомість розпочніть інтенсивний масаж вух. Стимуляція вушних зон активує мозкові зони і втома щезає. Масажуйте вуха і впродовж дня, коли відчуваєте, що вас накриває втома і сили зменшуються.

Бонус: Техніки самомасажу вух

Техніка виконання:

  • Великим і вказівним пальцями легко натисніть на вершечок вуха. Виконайте пальцями розтиральні рухи.
  • Потріть ділянку за вухом: виконуйте зигзагоподібні та колові рухи.
  • Відхиліть вушну раковину у протилежний бік, обхопивши її обома пальцями.
  • Розтирайте пальцями рук шкіру перед вухами, опускаючись аж до щелепи.
  • Долонею повністю закрийте вухо — одне, а потім інше.
  • Затисніть пальцями вушну раковину і розпочніть виконання обертальних рухів.

А які техніки самомасажу вух відомі вам? Чи практикуєте ви такий масаж?