Спробуйте провести один тест, і ми вгадаємо, скільки років вашому тілу

Можливо, деяких збентежило формулювання заголовка, але в ньому все вірно — фактичний вік тіла може не збігатися з цифрами, зазначеними в паспорті.

В якості перевірки Тутка пропонує виконати одну вправу і перевірити свої результати.

Для початку зробіть легку розминку, щоб розігріти м’язи.

А тепер нагніться вперед, намагаючись дістати руками до підлоги. Ноги і спина при цьому повинні бути прямими. Запам’ятайте, до якого рівня дотяглися ваші долоні, і можете випрямлятися.

Результати тесту

20-25 років

  • Долоні повністю лягли на підлогу, коліна залишилися прямими, в м’язах не відчувається зайвої напруги.

25-38 років

  • Доторкнулися до підлоги кінчиками пальців, можливо, злегка зігнулися коліна, вцілому вправа не викликає дискомфорту.

38-50 років

  • Пальці торкнулися верхньої сторони стоп, коліна зігнуті, в м’язах відчувається деяке напруження, хочеться скоріше випрямитися.

Понад 50 років

  • Долоні не дотяглися до стоп, спроба схилитися нижче змушує згинати коліна, відчуваєте себе некомфортно в зігнутому положенні.

Якщо результат вас не задовольнив, не поспішайте бити тривогу. Нахиляйтеся 30 разів кожен день, і через місяць вас чекає сюрприз.

Тибетські мудреці говорили, що молодість людини залежить від здоров’я її печінки, що, в свою чергу, пов’язано з гнучкістю. Ні для кого не таємниця, що малорухливий спосіб життя негативно впливає не тільки на стан м’язів, але і на внутрішні органи.

Нахиляючись не менше 30 разів кожен день, ви зможете зміцнити зв’язки і сухожилля у всьому організмі. А головна хороша новина: розвинути гнучкість можна в будь-якому віці.

Важливо: перш ніж приступати до вправ, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

За матеріалами