in , ,

Тільки 1 людина з 10 знає про цю супервластивість звичайних круп

В традиційній східній медицині є один древній ритуал, здатен, на думку лікарів, зцілити практично від усіх хвороб. Знахар розсипав рис по підлозі, а пацієнт повинен був по ньому зробити 2 тис. кроків. Процедуру повторювали щодня до повного одужання хворого.

Згідно з канонами східної медицини, стопи — дзеркало організму. На підошвах ніг знаходяться точки, що відповідають за правильне функціонування всіх органів. Наприклад, помасажувавши кінчики пальців, де знаходяться точки гайморових пазух, ви позбудетесь від закладеності носа.

Масаж стоп потрібний кожній з нас щодня. Процедура оновлює, омолоджує, зміцнює нервову систему, налагоджує гормональний фон, посилює захисні властивості організму. Але де серед купи домашніх справ знайти час, щоб потурбуватися про себе кохану? Згадайте ритуал з рисом: в Тутка із цього приводу є декілька ідей!

Масаж стоп в домашніх умовах

Ідея перша: рис в шкарпетках

Візьміть пару щільних шкарпеток і засипте в кожну велику жменю рису. Одягніть шкарпетки й ходіть! Тисячі зерняток безперервно впливатимуть на нервові закінчення. Точковий омолоджуючий масаж без відриву від домашніх справ і зайвого прибирання.

Ідея друга: тапочки-масажери

Рис або будь-яку іншу крупу (гречану або перлову) засипте просто в домашнє взуття або будь-яке інше зручне закрите взуття з високою п’ятою. У масажному взутті можна ходити від 30 хвилин до декількох годин. Окрім дії на масажні точки, крупа робить ефект пілінгу: забудете про натоптиші.

Ідея третя: SPA-тазик

Згодиться тим, хто довго засиджується за комп’ютером. Горох або квасолю прогрійте в духовці й пересипте в тазик середнього розміру. Занурте в нього ноги та продовжуйте працювати. Млявість, напруга і тривога зникнуть, залишивши місце ясним думкам і бадьорості.

Точковий масаж стоп — ще один бал до корисних властивостей круп. Прекрасний спосіб зняти стрес і напругу, розслабити втомлені м’язи. Дітям також буде корисний домашній круп’яний масаж — чудова профілактика плоскостопості.

Будь ласка, поділіться статтею з друзями. Якщо у вас є ідеї або пропозиції із вдосконалення домашнього масажу крупами, пишіть! Нам цікава думка кожного.

За матеріалами

Сподобалось?

12 історій про те, що в цьому світі набагато більше добра, ніж ми звикли думати

Південна версія знаків зодіаку — навдивовижу точний опис кожного