Як зняти набряки різних частин тіла

Набряки — досить серйозна проблема. Припухлі обличчя, руки та ноги мають досить непривабливий вигляд, та і відчуття створюють незручні. Насправді за тривалих набряків варто звернутися до лікаря та обмежити вживання певних продуктів, як от солі. Чи скористатися цікавими порадами.

Тутка також не любить набряки, тож ділимося з вами порадами спеціалістів, як їх побороти. Сподіваємося, вони вам допоможуть.

1. Вживайте не більше 1 ложки цукру на день

Вчені переконані, що для підтримання нормального рівня глюкози в організмі не треба вживати цукру. Навпаки — від нього набрякає обличчя. Насправді організму потрібна на день лише 1 чайна ложка цукру.

2. Не нехтуйте заняттями спортом перед менструацією

Такі симптоми, як здуття живота й набряклість рук та ніг — досить поширені ознаки передменструального синдрому. Саме тому тренери не рекомендують пропускати тренування в цей час, за винятком поганого самопочуття чи хвороби.

3. На ніч обмотуйте ноги та руки стягувальними бинтами

За нормального самопочуття на ніч замотуйте руки та ноги компресійними бинтами. Таким чином попереджуються набряки та ускладнення ситуації, тому почніть від низу та рухайтеся до верху. Не накладайте бандажів, якщо на животі, ногах чи руках є інфекції.

4. Не пийте гарячої води

Тепла вода покращує травлення і прискорює кровообіг. Від неї розширюються кровоносні судини та до органів і тканин доходить більше кисню. Тому і зникають набряки. Та не варто пити надміру гарячу воду. Лікарі кажуть, що ефект буде якраз протилежним: набряки з’являться ще більші.

5. Вода з лимоном поборе набряклість ніг

Лимони — потужні протизапальні засоби. Вони відновлюють пошкоджені тканини та знімають набряклість кінцівок. Особливо корисні лимони проти артритів. Навчіться пити воду з лимоном щодня та практикуйте цю корисну звичку.

6. Переконайтеся, що у вашому помешканні встановлена оптимальна температура

Припухлість може зростати й через спеку та вологість. Тож переконайтеся, що температура тіла оптимальна для нормального функціонування організму. Набряклість спостерігається за посиленого припливу крові до тканини, тож разом і з набряками ви можете відчути сильне зневоднення.

Науковці визначили ідеальну температуру для кожної кімнати нашої домівки:

  • Вітальня: 20 °C – 23 °C
  • Спальня: 16 °C – 20 °C
  • Офісне приміщення: 20 °C – 23 °C
  • Дитяча кімната: 16 °C – 23 °C
  • Передпокій: 15 °C – 20 °C
  • Коридор: 15 °C – 20 °C
  • Ванна: 23 °C – 28 °C
  • Кухня: 16 °C – 20 °C

7. Перевірте, чи ваше взуття не призводить до набряків

Якщо ви носите взуття на плоскій підошві, котре не підтримує звід стопи, ви ризикуєте заробити підошовний фасціїт. А він за відчуттями нагадує набряклість. Тому уникайте плоского взуття, а обирайте таке, яке підтримує склепіння стопи та п’яту.

А як ви боретеся з ранковою набряклістю? Чи вживаєте менше цукру?