Яка кількість 15 популярних продуктів може призвести до смерті

Як говорили алхіміки, все є ліки, і все є отрута — справа тільки в дозі.

В цілях безпеки Тутка вирішив дізнатися, в якій кількості найпопулярніші нині продукти можуть перетворитися на смертельну отруту. Цифри розраховані на одноразове вживання продукту середньостатистичною людиною вагою 80 кг

Вода

Всі чули, що потрібно випивати 2 літри чистої води. Але от якщо трішки переборщити і випити в 3 рази більше, то ваші нирки просто не встигнуть вивести з організму рідину. Підсумок: набряк внутрішніх органів, мозку і зупинка дихання. Так що, так, можна отруїтися чортовою водою. Що нещодавно продемонструвала американка Дженніфер Стрэйндж, випивши більше 7,5 літра на конкурсі «Хто вип’є більше за всіх води».

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Кава

Летальною дозою кофеїну вважається 15 грамів. Це приблизно 113 склянок кави (по 250 мл). Хоча варто відзначити, що при такому розкладі людина загине скоріше не від кофеїну, а з-за інтоксикації водою, так як 113 стаканів — це майже 30 літрів води. Так що якщо ви не будете їсти суху каву ложками, то отруїтися до смерті нею практично неможливо. Ну якщо тільки не змішати її з газованою водою і енергетиком, як підліток з США.

Шоколад

У шоколаді міститься велика кількість речовини під назвою теобромін. Він є потужним стимулятором центральної нервової системи. Але ось з’ївши близько 10 кг шоколаду за раз, ви ризикуєте отруїтися ним, що спочатку призведе до нудоти і діареї, потім до епілептичних припадків, внутрішньої кровотечі, інфаркту міокарда та приєднання до вашим прадідам.

Алкоголь

Для здорового чоловічого організму змертельною дозою буде 1,25 літра 40-градусного алкоголю (це 2,5 пляшки по 0,5 л або 27 шотів по 45 мл). Але! Все це за умови, що цей здоровий чоловічий організм використає цей блаженний напій менш ніж за годину і його не вирве.

Цигарки

Якщо враховувати, що в стандартній цигарці приблизно 0,8 мг нікотину, то на той світ людину можуть відправити 75 цигарок за раз.

Марихуана

А ось з марихуаною справи йдуть трохи по-іншому: для летального результату треба викурити 680 кг за 15 хвилин або з’їсти 22 кг за раз, правда, це не кращий спосіб отримати від неї задоволення. Плюс на таке не здатний навіть Снупп Догг.

Яблучні насіння

Від 18 яблук ви не помрете. Але от якщо дістанете насіння з 18 яблук, роздрібните їх, ретельно пережуєте і проковтните, то цілком собі можна й померти. А все тому, що в насінні міститься ціанід. Парам-парам-пам-пам!

Вишневі кісточки

Та ж доля, що любителів великої кількості яблучного насіння, спіткає і тих, хто розжує роздроблені кісточки вишні, оскільки в них також міститься ціанід (до цього ж ціанідовому списку належать і кісточки абрикоса, персика, черешні, ядра гіркого мигдалю). Наприклад, як цього хлопця, який, вирішивши знайти всередині кісточки горіх, подрібнив її і з’їв. А потім ще дві.

Банани

У бананах міститься калій, від передозування яким цілком можна померти. Але для цього потрібно дуже постаратися і з’їсти 400 бананів за раз.

Апельсини

Щоб померти від апельсинового передозу, потрібно з’їсти 11 тис. апельсинів за раз. У нас все.

Сіль

Добова норма солі — 1,5–4 грами. Смертельна доза солі — 250 грамів за раз (приблизно 48 ч. л.). Якщо який-небудь мазохіст раптом вирішить романтично померти таким чином, його можна лише пошкодувати, бо смерть його буде дуже болісною (з-за великої кількості набряків) і довгою.

Перець

Щоб відправитися до Аїду, потрібно з’їсти майже 130 ч. л. перцю. Але опірність людського організму навряд чи дасть це зробити, вже дуже гострий цей продукт.

Цукор

Критична доза сахарози становить 13,5 грамів на кілограм маси тіла. Це означає, що середній людині треба за один раз поглинути 2,5 кг цукру, що дорівнює приблизно 500 ч. л.

Зубна паста

Передозування від зубної пасти — незавидний кінець. Їй-богу, про це навіть соромно говорити. Але все ж теоретично вечеря з 24 тюбиків зубної пасти може відправити вас на той світ. Не треба так.

І взагалі, не зловживайте великою кількістю улюблених продуктів.

За матеріалами