in , , ,

10 особливостей, які притягують протилежну стать, як магніт

Які люди вважаються найпривабливішими? Блакитноокі блондинки і шатени з невеликою щетиною? Можливо, це і так. Але існують й інші критерії, які не такі очевидні. Вчені з різних країн невпинно проводять дослідження, щоб визначити, які типажі подобаються більшості чоловіків і жінок. У цій статті ми розповімо про привабливі особливості обох статей.

Редакція Тутка переконана, що красу визначає не лише зовнішність, а тому в цій статті ви знайдете і внутрішні характеристики, які залучають протилежну стать.

1. Вираз обличчя

У 2011 році вчені спробували встановити, який вираз обличчя приваблює чоловіків і жінок в протилежній статі. У дослідженні взяли участь більш як 1 000 осіб. Кожному з них показували знімки людей з абсолютно різними емоціями.

Це допомогло встановити, що чоловіків приваблюють щасливі жінки: усміхнені, з «усміхненими» очима. Жінкам же подобаються чоловіки, на обличчі яких написана гордість.

Вчені відзначили, що такі висновки в цілому відповідають еволюційній і соціально-культурній нормі.

2. Активна жестикуляція

У 2016 році вчені спостерігали за людьми під час швидких побачень. Це допомогло дізнатися, що і чоловіки, і жінки вибирають партнерів, які активно жестикулюють. Саме з такими людьми опитані хотіли зустрітися повторно.

Аналогічна ситуація з фотографіями. Більш привабливими і чоловікам, і жінкам здаються люди протилежної статі, які відображені на знімку в русі, а не в статичній позі.

3. Запах

Запах тіла або парфумів може, як відштовхнути людину, так і, навпаки, привернути її. І попри те, що аромат часнику з рота вбиває всю романтику, в загальному цей продукт може бути корисний для сильної статі.

Вчені встановили, що жінок приваблює запах тіла чоловіків, які їли часник. З хлопцями ж така хитрість не спрацює. На думку вчених, їм подобається запах смачних продуктів на зразок тістечок або попкорну. Тому дівчатам, які хочуть зачарувати чоловіка, необхідно віддати перевагу більш солодким парфумам.

4. Схожість з батьками протилежної статі

Британські вчені з’ясували, що досить часто жінок приваблюють чоловіки, у яких той самий колір волосся і очей, що і у їх батька. Аналогічна ситуація і з чоловіками: вони вибирають дівчат, схожих на свою матір.

Звичайно, це правило працює не завжди. Але у людей з такою схожістю більше шансів домогтися успіху в людини, яка припала їм до душі.

5. Волосся

Чоловіків найчастіше приваблюють жінки з довгим волоссям. На думку вчених, це закладено в сильну стать еволюцією. Адже якщо у жінки довге волосся, отже, воно швидко росте і вона, швидше за все, здорова і зможе виростити потомство.

Жінки ж не так сильно зациклені на зачісці чоловіка. Більшою мірою це питання смаку: комусь подобаються довговолосі хлопці, а комусь — чоловіки з короткою стрижкою. При цьому уподобання можуть змінюватися.

6. Домашні вихованці

У своєму експерименті ізраїльські вчені попросили жінок оцінити чоловіків за текстовими описами. У одних  представників сильної статі були собаки, а в інших ні. І кожного разу, коли в оповіданні фігурував пес, чоловік здавався жінкам більш привабливим. Вчені пов’язали такий феномен з тим, що власники домашніх вихованців асоціюються у дівчат з серйозністю і готовністю до довгострокових зобов’язань.

Для чоловіків факт наявності у жінки домашньої тварини особливої ролі не грає.

7. Музика

У 2014 році дослідники попросили 1 500 жінок прослухати кілька музичних композицій: серед яких були як легкі, так і складні. Рівень складності музики визначався кількістю використовуваних в ній акордів. Після цього учасники експерименту повинні були сказати, яка з композицій здалася їм більш привабливою. Велика частина жінок також вибрала складну музику. При цьому леді відзначили, що готові були б дати шанс у стосунках чоловікам, які створили такі композиції.

З чоловіками такий експеримент не проводився. Тому неможливо сказати, наскільки захоплення музикою впливає на привабливість жінок в їх очах.

8. Приблизно однакова привабливість

Чи часто можна зустріти пари, в яких один з партнерів значно привабливіший за іншого? Насправді нечасто, вони швидше виключення, які підтверджують правила. Вчені з’ясували, що і чоловіки, і жінки схильні вибирати собі супутника життя приблизно такого ж рівня привабливості, як і вони самі.

При цьому найбільш привабливі люди в цьому сенсі перебірливі: вони схильні оцінювати жорсткіше і шукати максимально красивих супутників життя. Це робиться несвідомо. Але, звичайно, нікуди не дітися від винятків.

9. Альтруїзм

Альтруїстичне поводження — ще один маячок, який приваблює як жінок, так і чоловіків. Вчені вважають, що така особливість може бути обумовлена генетично: альтруїстична поведінка свідчить про те, що людина буде дбайливим батьком, а це допоможе передати гени майбутнім поколінням.

10. Розмір ноги

Найчастіше чоловіки схильні шукати собі мініатюрних супутниць. А тому їх також приваблює і невеликий розмір ноги.

Жінки ж не настільки категоричні в своїх судженнях. Їм подобаються як великі чоловіки з великим розміром ноги, так і більш мініатюрні представники сильної статі. Вся річ у тім, яку мету має жінка.

Еволюційно будь-яка людина схильна вибирати кращого партнера, тобто у нього очевидно хороші гени. А отже, високі красені мають перевагу в цих перегонах. Але для довгострокових стосунків важливо, щоб партнер був готовий подбати про потомство і не покинув жінку. А на цю роль, на думку дівчат, які брали участь в дослідженні, більше підходять чоловіки середнього зросту з невеликим розміром ноги.

Переклад Тутка за матеріалами

13 проблем в шлюбі, з якими мудрі пари легко дають собі раду. І у вас теж вийде

Тибетський тест. Дайте відповіді лише на 3 запитання і результати вас здивують!