10 перевірених способів зробити так, щоб улюблені туфлі не завдавали болю

Нова пара туфель – це непросте випробування для ніг. Нам в Тутка теж знайома ця проблема, тому ми вирішили розібратися з болем і дискомфортом раз і назавжди. За допомогою цих засобів ви відчуєте себе в новому взутті так, ніби його зробили спеціально для вас!

1. Пластир

Це, мабуть, найпоширеніший і очевидний варіант, але працює безвідмовно. Пластир запобігає натиранню, зменшує тертя, таким чином, попереджаючи виникнення пухирів, особливо, коли ви носите взуття на підборах. Пам’ятайте, що площа поверхні пластиру повинна бути більшою за ділянку натирання, щоб він не збивався.

2. Дитяча присипка

Присипка значно зменшить тертя. Перед тим як взувати взуття, просто присипте його невеликою кількістю дитячої присипки. Якщо ви носите взуття на босу ногу, переконайтеся, що воно абсолютно сухе.

3. Товсті шкарпетки і фен

Одягніть ваші новенькі туфлі на товсті шкарпетки. Спрямуйте фен з гарячим повітрям на місця, в яких взуття вам тисне. Потім походіть в туфлях доти, поки вони не охолонуть і якщо знадобиться, повторіть ці дії. Матеріал, з якого зроблені туфлі, розшириться від тепла і стане більш м’яким і гнучким. Метод працює тільки з натуральними матеріалами, такими як шкіра.

4. Дезодорант

Бічна зона вашої ноги, п’яткова кістка і пальці ніг – ділянки, які найбільше страждають від нової пари туфель. Щоб зменшити тертя між вашою ногою і взуттям, нанесіть роликовий або твердий дезодорант на проблемні зони.

5. Силіконові устілки

Силіконові устілки можна придбати в ортопедичних, взуттєвих або інтернет-магазинах. Вони бувають як повнорозмірні, що захищають всю стопу, так і «половинчасті» – тільки для ділянки пальців або п’яти. Вибирайте силіконові устілки відповідно до ваших проблемних зон.

6. Вода в пластиковому пакеті

Заповніть два пластикових пакети водою і покладіть їх у свої туфлі. Помістіть туфлі в морозильну камеру на цілу ніч. Коли вранці ви дістанете їх, то помітите, що ваше взуття стало ширшим за рахунок перетворення води на лід, який займає більший обсяг.

7. Силіконові накладки для задників

Щоб уникнути подразнень і пухирів в районі задника ваших туфель, використовуйте спеціальні силіконові накладки, які можна придбати у взуттєвих магазинах або онлайн.

8. Склеїти пластирем 3-ій і 4-тий пальці ніг

Це може здатися трохи дивним, але якщо ви склеїте пластирем 3-тій і 4-тий пальці ніг, то вам буде комфортніше і легше ходити на підборах. Це реально працює, ми перевірили!

9. Давайте ногам відпочити

Якщо ви весь день на ногах, візьміть з собою на роботу розношену, зручну пару взуття на заміну і домашні тапочки. Обов’язково давайте ногам відпочити. Наприклад, коли ви сидите за столом, знімайте туфлі і надягайте тапочки.

10. Взуття на танкетці – ідеальна альтернатива підборів

Якщо ходити на підборах щодня – для вас справжні тортури і, не дивлячись на всі хитрощі, новенькі туфлі так і не стали рідними, зверніть увагу на взуття на платформі. Висота практично та ж, але схожі моделі більш стійкі та в цілому завдають менше незручностей.

За матеріалами