10+ порад від користувачів мережі, як зберегти свій час і нерви

Хочете знайти власника iPhone чи убезпечити власну кредитку — вам сюди. Маленькі деталі роблять життя легшим, а вас — спокійнішими. Щодня з’являються нові лайфхаки, що полегшують і спрощують наше життя.

А Тутка знову знайшов найдієвіші з них.

1.

До того, як наб’єте татуювання, зробіть його заставкою телефону хоча б на місяць. І щоразу, дивлячись на телефон, будете розуміти, чи варто на нього зважитися.

2.

Знайшли чужий iPhone? Натисніть на головний екран, кнопку “Екстрено”, а далі “Медична пам’ятка”. Якщо власник написав про себе якісь дані, зараз вони з’являться.

3.

Більшість сучасних мікрохвильовок мають функцію Тихий режим, яка активується 3-секундним натисканням кнопки.

4.

Якщо ви вже маєте пса, але хочете завести іншого — познайомте їх за першої ж нагоди. Прогуляйтеся з тваринами: невимушена атмосфера забере ворожість між тваринами, допоможе розслабитися та звикнути до іншого песика.

5.

Знаходитеся в готелі, а вам телефонують з рецепції та запитують дані з картки? Повісьте слухавку, спустіться донизу та особисто все з’ясуйте. Телефонувати можуть грабіжники.

6.

Готуєте їжу в духовці, а не хочете мити пательню? Залийте її водою. Так до стінок не прилипне їжа й наступного дня все буде легше відмити.

7.

Купуючи базилік чи іншу рослину, миттю розсадіть її. Зазвичай їх продають кущиками, більшість стебел яких загине, а так ви зможете зберегти більше корисної рослини.

8.

До ремонту в квартирі знайдіть логотип компанії чи фірми й уважно роздивіться поєднання кольорів. Так ви зекономите на дизайнері.

9.

В гаманці залиште записку з неправильним пін-кодом до картки.

10.

Якщо боїтеся дивитися людині у вічі — погляньте в зону носа. Співрозмовник не помітить жодної різниці.

11.

Після нарізання часнику пальці покладіть на лезо ножа й промийте під проточною водою. Так змиється запах.

Котра порада стала для вас найбільш корисною? А своїми лайфхаками поділитеся?

За матеріалами