10 реальних місць, які здаються неможливими з наукової точки зору

На Землі є багато дивовижних місць, в яких зустрічаються чудеса природи, що суперечать нашому уявленню про світ. Хтось бачить в цьому втручання інопланетян і потойбічних сил, вчені ж ламають голови над раціональним поясненням. Іноді їм це, звичайно, вдається, але не всі свої таємниці Земля готова розкрити.

Ми в Тутка вибрали 10 локацій на нашій планеті, де відбуваються явища, що здаються неможливими з наукової точки зору.

Вулкан Кава Іджен

Цей єдиний у світі вулкан з синьою лавою знаходиться на острові Ява. Таке надзвичайне явище пояснюється виходом великої кількості сірководню, який при температурі 600 ° горить синім полум’ям і ніби стікає по схилах гори. Побачити це чудо природи можна лише вночі.

Плаваючий острів Око

Острів з такою запам’ятовуваною назвою сховався у болотах Аргентини. Не так давно він був виявлений і ввів в ступор вчених своєю ідеальною, майже круглою формою. Озеро ж, в якому знаходиться Око, абсолютно кругле. Але ще більше дослідники були здивовані, коли з’ясувалося, що острів обертається навколо своєї осі. Досі немає раціонального пояснення цьому чуду природи.

Парк дзвінких каменів

У Пенсильванії є парк, в який безліч туристів скеровуються, озброївшись молотками. Адже камені в цьому парку при ударі видають дзвін, схожий на дзвоновий. Камені є звичайною гірською породою, і пояснити виникнення таких звуків вчені досі не можуть.

Варто послухати, як прекрасно звучать ці брили.

Подвійне дерево в П’ємонті

В Італії є дерево, яке стало справжньою пам’яткою. Насправді це 2 дерева: шовковичне, а зверху вишневе. Вишня якось змогла прижитися на вершині, впустивши корені через порожнистий стовбур шовковичного дерева й діставшись до грунту. Але найбільше дивує той факт, що обидві рослини досягли великих розмірів, розкинувши гілки на 5 м, і тривалий час гармонійно вживаються разом.

Пляж в морі

Після потопу жителі індійського штату Керала виявили несподівану особливість пляжу Поннани: на цілий кілометр вглиб Аравійського моря простягнулася піщана коса. Це місце відразу заполонили натовпи цікавих, бажаючих пройтися по морю та зробити ефектне фото.

Камінь Аль Наслаа в провінції Табук

Ця кам’яна брила знаходиться в Саудівській Аравії. Вперше її виявили в 1883 році, і відтоді навколо каменю не вщухають суперечки з приводу ідеально рівного розрізу, який розділяє камінь навпіл. Вчені стверджують, що розлом утворився не від рук людини, проте пояснити його походження не можуть.

Гора Воттоваара

Це загадкове місце знаходиться в Карелії. Гора і територія, що оточує її, є дуже жахливим видовищем: сухі викривлені дерева і кам’яні брили химерної форми. Тут ростуть 100-річні сосни, висота яких може досягати всього 1 м, тварин і птахів майже немає, а озера незаселені. На жаль, таємниця Воттоваари поки що не розгадана вченими.

Озеро Ранкової Слави

Чарівне озеро знаходиться в Єллоустонському національному парку і є геотермальним джерелом. Водойма забарвлена в різні кольори, які впродовж дня змінюються кілька разів. Це пояснюється наявністю мікроорганізмів, число яких останнім часом невблаганно росте через засмічення туристами джерела, що живить озеро. До того, як став помітним згубний вплив людей, озеро вивергалося подібно до гейзера, представляючи прекрасне видовище.

Діра диявола

У штаті Невада знаходиться геологічне утворення, яке й досі до кінця не вивчене. Воно є вузькою (1 на 5 м) прірвою без дна, адже її глибину так і не вдалося встановити. Опустившись на 90 м, вчені виявили підземну водойму, яка йде углиб мінімум на 230 м. Досліджувати його далі спелеологи не змогли: камери з незрозумілих причин відключалися. Біля прірви й люди почувають себе погано. Це пояснюється викидами метану, джерело яких доки не визначене. Але попри несприятливі умови, підземне озеро є єдиним житлом рідкісної риби карпозубика.

Джерело Скам’янілий Колодязь

У Великобританії є дивовижне джерело, води якого перетворюють предмети на камінь. Раніше це вважалося чаклунством і люди вірили, що, торкнувшись води, стануть істуканами. Але тепер вчені з’ясували, що предмети просто покриваються кам’янистою оболонкою через мінерали, яких так багато у воді, що її строго заборонено пити.

А вам доводилося бачити місця або явища, які не піддаються розумному поясненню?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close