in , ,

10 суттєвих відмінностей у способі життя бідних і багатих людей

Неймовірно, але 26 мультимільярдерів планети можуть покрити потреби 3,8 мільярда бідного населення всієї планети. Ви скажете, що так нечесно, несправедливо, але наша стаття прояснить певні спільні риси багатіїв, котрі зробили їх такими фінансово успішними.

Ми в Тутка сподіваємось, що кожен з наших читачів задоволений своїм життям і пропонуємо вашій увазі 10 рис, котрі відрізняють бідних від багатих людей.

1. Давати та ділитися — риса багатого світогляду

Віддавати насамперед! 79% заможного населення жертвує гроші на благодійність. Вони звикли ділитися часом, грішми та досвідом.

Пожертви, благодійність, подарунки для друзів — це не лише благородна риса, а і якість заможності. Звісно, світові вистачає скупих душ з постійною жадобою до наживи, але забезпечені люди знають, що гроші мають рухатися, а інші люди потребують допомоги.

Не варто бездумно розтринькувати гроші, зробити добру справу з чистим серцем — ось що справді вартісне.

2. Не кажіть НІ!

Спробуйте порахувати, скільки разів на день ви відмовляєте людям, відкидаєте їх ідеї. Навіть якщо ви впевнені, що це на 100% не спрацює, — зачекайте. Дайте цьому час — вийдіть за межі своїх стереотипів.

Бути толерантним і терплячим — дуже важливі риси, якщо ви хочете заможного життя.

3. Якщо хочете стати багатим — не пліткуйте

Пересуди руйнують стосунки й зачиняють двері до нових знайомств. Багаті люди ніколи не осуджують людей за їх спинами.

Якщо у вас проблеми з людьми — просто підійдіть і поговоріть про це. Така поведінка дуже цінується у колі великого бізнесу.

4. Майте мету, а не бажання

Якщо хочете стати успішним — сформулюйте мету, а не лише завдання. Мрію не можна контролювати, а от планування й чітке усвідомлення своєї мети наближує до добробуту.

5. Багаті люди не сподіваються виграти джекпот

Томас Корлі вивчав життєвий шлях “мільйонерів з нетрів”, і зробив цікавий висновок, що успішні люди не сподіваються на фортуну й не надіються зірвати джекпот.

Це абсолютно не означає, що вони не ризикують, ба навпаки! Проте такі особи наперед прораховують всі ризики та покладаються на себе, а не на ефемерну удачу.

6. Заможні люди багато читають

Білл Гейтс заявив, що щороку прочитує по 50 книг, і останні приносять йому багато користі. Його підтримують численні багачі, для яких читання — це саме той “спосіб, метод, шлях”.

Говоримо зараз не про розважальну літературу, а про книги з саморозвитку — вони навчають, подають нові ідеї. 11% багатих людей і 79% бідних читають задля розваги.

7. Багаті люди не хизуються

Успішний пластичний хірург з Бостону переконаний, що справді заможна людина — не та, котра носить дорогий одяг, купує розкішні автомобілі та люксові сумки. Твій сусід може бути мільярдером, а ти цього можеш навіть не знати.

8. Для багатих людей дбати про усмішку — звична річ

62% впливових людей щодня користуються зубною ниткою, а серед бідних — лиш 16%. Усмішка — найперше, що ми зауважуємо в незнайомцях, а всю картинку зіпсує несвіжий подих та пожовклі зуби.

9. Брати в кредит — звичка бідняків

Американський бізнесмен Девід Рамсі переконаний, що заможні особи уникають кредитів. Якщо їм треба щось придбати, вони радше заощадять грошей і куплять цю річ за готівку.

Позичати гроші в банку на подорож чи авто — безглуздо, бо потім ви мусите виплатити установі відсотки. Рамсі радить не брати кредитів, адже останні — це “значна перепона на шляху до достатку”.

10. Ти не доб’єшся усього сам

Багаті люди формують навколо себе команду! Самі вони не можуть впоратися, бо не є найрозумнішими на світі. Якщо вони чогось не знають, то доручають виконати це завдання компетентнішим людям.

Просити допомоги в інших — зовсім не соромно.

Які звички найбільш потрібні, щоб бути успішним? У вас є власні лайфхаки, щоб стати успішними? Будь ласка, діліться думками в коментарях.

За матеріалами

22 найперші ознаки тиранічної поведінки в стосунках

Допоможемо розпізнати “не вашого” партнера ще на початку стосунків — Тутка дає 7 дієвих порад