10+ свідчень жіночої єдності

Напередодні свята весни та всього жіноцтва Тутка протестує проти усталеного переконання, що всі жінки ненавидять одна одну, а жіночий колектив — клубок гримучих змій, і що ладні спопелити поглядом своїх “подруг”. Так, в гніві та роздратуванні на такі жести ладна кожна людина, і не лиш прекрасна стать.

Сьогодні розповімо правдиві випадки з життя, що жіноча дружба та єдність справді існують.

1.

Дуже мило, що ми, дівчатка, намагаємось зробити неприємні й складні речі кращими. В дитинстві мама завжди гарно мене заплітала, коли вела до лікаря, і сьогодні напередодні іспиту я роблю красивий макіяж. З дівчатами світ стає приємнішим.

2.

Дорога Анно, студентко фармакологічного факультету!
Щойно випадково почула, як твій хлопець хвалився другові своїми походеньками до інших дівчат і скільки раз він тебе зрадив за останній місяць! Він — покидьок, тікай від нього!

Дякую, якби не ти, я б й далі жила з ним, ні про що не здогадуючись. Щоправда, я прочитала цей допис тиждень після його опублікування, але ми вже розійшлися.

3.

Хлопець в метро, вдаючи, що засинає, хотів прилаштувати голову в мене на плечі. Дівчина, яка сиділа навпроти, це помітила, і мовчки вказала мені на місце біля себе.

4.

Лиш засмучена дівчина заходить до вбиральні громадського закладу — вона миттю виходить звідти з поправленим макіяжем, 4-ма новими подругами і 10-ма компліментами.

5.

Їхала на іспит з теорії в автошколу, і мене дещо знудило в автобусі. Жіночка, яка сиділа поруч, вийшла зі мною на зупинці, провела мене до магазину і навіть купила мені воду і серветки.

6.

Колись я впала на дорозі.

Мене підхопили дві дівчини, підняли, і ще довго ішли поруч зі мною, щоб мені не було так ніяково.

7.

Моя викладачка в університеті страшенно любила манікюр в тон одягу. А одежі в неї було пребагацько! Перед сесією вигнала з пари й сказала на іспит не приходити.

А я все ж прийшла, і єдина з потоку склала його на відмінно. Знаєте, як? Зробила манікюр в тон до сукні.

8.

Мене затиснули двоє хлопців у майже порожньому автобусі. Я не знала, що маю робити, мене паралізувало страхом. Зненацька до мене підійшла незнайома дівчина, взяла за руку і сказала: “Це — наша зупинка, нам тут виходити”, і потягнула за собою.

9.

Тобі сумно і ти не можеш помити та розплутати своє волосся? Найкраща подруга зробить це за тебе.

10.

Сестринська солідарність

Мама:
“Коли будеш вдома?
Маю для тебе сюрприз!”

Сестричка:
“Катю, мама знайшла в тебе електронні цигарки. Краще поки що не приходь додому”.

11.

Олю, якби я щоранку була така ж красива, як ти на фото, то була б найщасливішою дівчиною на світі!

Любонько, це не природня краса: в мене підкачані губи, нарощені вії і татуаж брів! Ти і так є прекрасною!

12.

Я поцікавилася в однієї дівчини, де вона так красиво підстриглася, а вона ще й допомогла мені записатися в салон і вибила знижку у свого майстра.

13.

5 років тому мене кинув хлопець. Крикнув лише, що я “заучка і збожеволіла на навчанні”. Я закінчила юридичний факультет і стала успішним юристом.

Сьогодні до мене звернулася жінка, яка сказала, що хоче розлучитися з чоловіком-зрадником і все в нього забрати.

Це була його дружина.

Не можу дочекатися його виразу обличчя, коли я обдиратиму його в суді до нитки поруч із його дружиною.

А які приклади жіночої взаємопідтримки відомі вам? Розкажіть про них і нам.