10 варіантів відповісти на «холодний дзвінок» так, щоб вам більше не телефонували

«Алло, маємо для вас вигідну пропозицію…» Якщо ви ще не знайомі з терміном «холодний дзвінок», отже вам пощастило. Дзвінки з непотрібною рекламою з банків, салонів краси і з невідомих номерів можуть не на жарт розлютити навіть найбільш терплячого співрозмовника.

Тутка знає 10 варіантів порятунку від набридливих дзвінків.

Цікаве
Loading...

1. Сказати, що ви недієздатні та вам немає 18 років

За регламентом продаж, оператор зобов’язаний вірити всім словами клієнта. Якщо він каже, що недієздатний, йому не можна заперечувати. Жодна компанія не може працювати з такими особами – тільки з їх опікунами.

Ще одна причина не телефонувати клієнтові – його неповноліття. Якщо ви низьким прокуреним басом заявите, що вам 16, оператор не зможе вам заперечити. Хоча закон і не забороняє угод з повнолітніми, віком від 14 до 18 років, найімовірніше оператор не захоче мати справу з підлітком.

2. Розповісти про закон

Закони більшості країн припускають, що на такі рекламні дзвінки у компанії має бути ваша письмова згода, якої у них, звісно, не знайдеться. Зазвичай своє порушення кол-центри виправдовують акцією «Приведи друга», в рамках якої хтось із ваших знайомих міг поділитися вашим номером. Не бійтеся і просіть видалити ваш номер з їх бази дзвінків.

А щоб вони точно вам не перетелефонували, попередьте їх, що запишете телефонний дзвінок, оскільки вони не дотримуються закону про конфіденційність інформації та захисту особистих даних.

3. Прикинутися банкрутом або злочинцем

Мета всіх «холодних дзвінків» – ваші гроші: якщо сказати, що ви зубожілий банкрут, оператор точно швидше повісить трубку. Якщо ж вам повідомляють про виграш безкоштовної відпустки до Таїланду, скажіть, що недавно отримали судову заборону на виїзд або очікуєте суду.

4. Встановити спеціальний додаток

Наприклад, додаток Truecaller (android, ios) відстежує кожен вхідний дзвінок з невідомим абонентом. Програма перевіряє номери серед власної бази даних про рекламників, колекторів, шахраїв та відгуків програми споживачів. Якщо даний номер входить до чорного списку, то програма відхиляє дзвінок, не витрачаючи ваш час і сили.

5. Витратити їх час

За короткий проміжок часу операторам треба отримати велику кількість позитивних відповідей щодо послуги або продукту, тому найбільше їм не подобається, коли потенційний клієнт витрачає їх час.

Як тільки вони представлять продукт або послугу, яку продають, не поспішайте відхиляти їх пропозицію, а зацікавтеся. Після закінчення їх рекламної розповіді, попросіть розповісти про продукт заново, мовби нічого не почули.

6. Увімкніть фантазію

Найсміливішим пропонуємо розважитися. На запитання оператора: «Як до вас можна звертатися?» – дайте відповідь: «Пане президенте». Ви побачите, як їх пропозиція почне звучати набагато привабливіше. «Пане президенте, наш банк пропонує вам вигідні умови». Прикинутися можна ким завгодно, наприклад Чубакою або Стівеном Спілбергом. Тут головне – фантазія.

7. Прикинутися корпоративною компанією

«Алло, хочемо представити вам нову продукцію». – «Доброго дня. Юридична фірма Іващенко, чим можу допомогти?»

Всі корпоративні номери мають видалятися з бази даних. Очевидно, що після такої відповіді трубку швидше кинуть вони, а не ви. Але якщо розмова все ж затягується, то можна сказати наступне: «Залишайтеся, будь ласка, на лінії, зараз я з’єднаю вас з фахівцем». Далі тримайте дзвінок на утриманні.

8. Сказати, що не дозволяє релігія

Ще один спосіб весело провести час. Навіть якщо ви атеїст, то просто скажіть, що ваша релігія забороняє користуватися даною послугою. Навряд чи вони будуть вам заперечувати.

9. Відрекомендуватися емігрантом або іноземцем

Як швидко закінчити нудну розмову з оператором? Сказати, що переїхали до іншої країни назавжди і ця пропозиція для вас вже не актуальна. Інший варіант – вдати із себе іноземця, який не розуміє українську.

Так, ваше українське прізвище, страшний акцент або взагалі вигадана африканська мова можуть навести оператора на деякі підозри, але сумніваємося, що він буде намагатися вас викрити. Напевно він просто не зважиться зв’язуватися з таким милим диваком [ідіотом].

10. Тричі повторити: «Мені це не цікаво»

Так само, як в арабських країнах діє «закон потрійного талака», в «холодних дзвінках» існує регламент з відпрацювання 3 заперечень клієнта. Пара вважається офіційно розлученою тільки тоді, коли чоловік 3 рази виголосить слово «талак». Тричі відповівши протягом розмови: «Мені це не цікаво», – ви вичерпаєте запас оператора з відпрацювання заперечень.

Як ви зазвичай відповідаєте на набридливі дзвінки?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker