11 чоловічих слів, від яких лютують дівчата

Чоловіки часто жартують, що життя з дівчиною – це прогулянка по мінному полю, і якби в перший день стосунків їм давали карту з небезпечними зонами, то все було б набагато простіше.

Тутка врахував побажання сильної половини людства і склав щось на кшталт тієї самої карти, яка може врятувати вас у скрутну хвилину.

1. Ти знову починаєш?

У тому випадку, коли всі прекрасно зрозуміли, фраза використовується для того, щоб показати своє негативне ставлення, і це виглядає якось… вибачте, по-свинськи це виглядає. Для дівчини це звучить як загроза, навіть якщо ви добрий, миролюбний хлопець.

Якщо вам не подобається те, що сталося або те, що ви почули, то так і скажіть і поясніть чому, а не зображайте з себе «крутого хлопця» з дешевого бойовика.

2. Ок!

Подразник, який успішно застосовується чоловіками як онлайн, так і в житті. Така коротка відповідь на довгі повідомлення створює враження, що ви навіть не прочитали або не чули того, що хотіла сказати вам дівчина. А отже, вам не важливо те, що важливо їй. А їй точно важливо. Чи почала б вона писати таку купу слів про те, на що їй плювати?

3. А ось моя колишня…

Ваша колишня – чудова людина. Але навіть якщо вона отримала Пулітцерівську премію, тримає статуетку «Оскара» на камінній полиці і заснувала PETA, вона зайва у ваших актуальних стосунках. Нехай і як приклад. Не важливо, гарний чи поганий.

Якщо вона така хороша, то може, ви думаєте про те, як її повернути? Якщо вона така жахлива, то навіщо її порівнювати зі своєю коханою? Загалом, краще про неї взагалі ніяк не згадувати.

4. А моя мама робить не так!

Серйозно? А скільки вам років? Якщо ви досить дорослий, щоб мати серйозні стосунки з дівчиною, то для чого цей дитячий садок? Якщо ваша дорогоцінна мама все робить краще, то йдіть до мами і не повертайтеся, поки не подорослішаєте.

Немає нічого поганого в тому, щоб захоплюватися своєю мамою. Але порівнювати її зі своєю коханою жінкою не варто. Це пахне Едіповим комплексом.

5. Я ж казав

Звісно казав! Адже говорити простіше, ніж робити. Будь-який вчинок може стати невдачею. Від цього ніхто не застрахований. Не помиляється той, хто нічого не робить. Не потрібно робити невдачу гіршою, ніж вона є, своїми уїдливими зауваженнями.

6. Нормально

Тут допоможе тільки приклад. Уявіть, що на ранок після романтичного побачення ви питаєте дівчину, як їй все сподобалося. Вона відповідає «нормально». Не добре, не погано, а просто нормально. Тобто вчора між вами було щось настільки просте, що навіть згадувати не варто. Ну що, приємно?

Коли дівчина питає вашу думку щодо її зовнішнього вигляду, то годиться будь-яка відповідь, окрім «нормально».

7. Забий

Особливо прикро звучить це слово у відповідь на опис проблеми, яка в цей момент хвилює дівчину або псує їй життя. Не можна «забити» на важливу проблему. Проблеми треба вирішувати. І від свого чоловіка дівчина чекає як мінімум підтримки, як максимум – допомоги у вирішенні запитання.

8. Ти такого не говорила

Чоловіки скаржаться на занадто гарну пам’ять жінок, коли ті згадують образи 5-річної давності, і при цьому вважають, що жінка не в змозі запам’ятати, що сама говорила? Чоловіки, де ваша славнозвісна логіка? До того ж дівчині здається, що ви не запам’ятовуєте, що вона говорила, тому що вам було нецікаво і ви не слухали.

9. Мені колега порадила

Дівчина в курсі, що у чоловіка можуть бути подруги дитинства, колеги жіночої статі і що на світі взагалі існують жінки, крім неї самої. Але коли авторитет іншої жінки ставиться вище (навіть якщо у тої набагато більше досвіду в цьому запитанні), це може стати приводом для сильної образи.

Для вас колега, з якою ви разом пройшли вогонь і воду, може бути «другом нерозлийвода», але в очах вашої дівчини вона конкурент. Не варто викликати ревнощі коханої людини.

10. Навіщо тобі це?

Людина зробила свій вибір. А до вибору веде довгий шлях – від виникнення ідеї до прийняття рішення. Сумніви в правильності вибору, тривоги про наслідки, переживання… Це все знецінюється одним-єдиним запитанням: «Навіщо тобі це?»

11. Побачимо

Слово-пастка. Начебто і обіцянка, але виглядає так, мовби її треба заслужити, чи то ніби ви боїтеся сказати правду. Не обманюйте себе, дівчата чудово знають, що «побачимо», означає швидше за все «ні». Але відмовити відразу чесніше, ніж змушувати чекати і сподіватися. Ошуканців і боягузів ніхто не любить, тому не використовуйте це слово в розмові з дівчиною, яку насправді любите.

За матеріалами