11 дивовижних здатностей жіночого організму

Кажуть, що чоловіки з Марса, а жінки з Венери. І щось в цьому є, адже навіть їх тіла істотно відрізняються від чоловічих.

Тутка зібрав 11 доказів того, чому кожна жінка має здібності, які й не снилися чоловікам.

11. Жінки більш гнучкі

Чому: У їх м’язах і зв’язках міститься більше еластину, ніж колагену. Завдяки цьому жінки більш гнучкі від природи.

З іншого боку, з роками це прискорює виникнення зморшок і призводить до больових відчуттів в суглобах при невеликому навантаженні.

10. Жінки довше живуть

Чому: Імунна система жінок краще справляється з будь-якими зовнішніми й внутрішніми загрозами для організму, а її клітини старіють повільніше, завдяки чому працюють ефективніше. Тому жінки частіше доживають до глибокої старості й хворіють рідше від чоловіків.

9. Самотніх жінок завжди більше, ніж чоловіків

Чому: Багато в чому це пов’язане з високою смертністю серед представників чоловічої статі. В результаті число жінок перевищує кількість чоловіків. Наприклад, в Україні станом на 1-ше січня 2019-го року кількість жінок становила на 3 мільйони осіб більше, ніж чоловіків (22,5 мільйони проти 19,4).

З іншого боку, зустрічаються країни, де люди штучно намагаються вплинути на народжуваність, щоб в сім’ях було більше хлопчиків. Наприклад, в ОАЕ на 100 жінок припадає 213 чоловіків.

8. Жінки відчувають себе щасливішими від запаху чоловічого поту

Чому: Феромони, що містяться в чоловічому поті, чинять позитивний вплив на роботу жіночого тіла. Менструальний цикл стабілізується, покращується настрій і зменшується рівень занепокоєння.

7. Жінка здатна народити 40 дітей і більше

Чому: Через генетичні особливості деякі жінки здатні народити та виховати кілька десятків дітей. Рекордсменом вважається мешканка міста Шуї, яка на початку XVIII століття народила 69 дітей. Вона народжувала 27 разів: 16 двійнят, 7 трійнят і 4 четвернят. Сьогодні в середньому на 1 сім’ю припадає 1-2 дитини.

6. Жіночі відбитки пальців на 99% інші

Чому: Шкіра жінок виділяє у 2 рази більше амінокислот, ніж чоловіча, і розподіляє їх по поверхні пальця по-іншому. Завдяки цьому вчені з ймовірністю до 99% можуть впізнати стать людини за одним лише відбитком пальця.

5. Годування грудьми дарує суперздібності

Чому: Гормони, які мають істотний вплив на роботу мозку і тіла, починають вироблятися в незвичному обсязі. Жінки рідше відчувають занепокоєння, стають хоробрішими, отримують більше задоволення від звичних речей, перетворюються на емпатів, здатних майже читати думки та настрої інших людей, краще розрізняють звуки та кольори.

4. Гормональні засоби змінюють запах жінок, роблячи їх менш бажаними в очах чоловіків

Чому: Гормональні засоби від небажаної вагітності змінюють гормональний баланс в організмі. Запах жінки тепер містить інформацію про те, що вона не готова зачати дитину. У відповідь на це чоловічий мозок приймає рішення, що ця жінка трохи менш приваблива, ніж інші.

3. У жінок краща пам’ять

Чому: На відміну від чоловічого, жіночий мозок задіює різні зони обох півкуль для ефективного зберігання інформації. Велике значення мають і постійні зміни рівня естрогену, пов’язані з менструальним циклом. Найкраще у жінок працює вербальна й асоціативна пам’ять.

2. У вагітних жінок виростає новий орган

Чому: Щоб виносити малюка, тіло жінки створює новий орган — плаценту. Вона піклується про дитину і впливає на вироблення гормонів у мами, а після пологів виходить з організму услід за малюком.

1. Мозок жінки постійно перебудовується через гормони й навіть змінює її особистість

Чому: Частина мозку, що відповідає за емоції, пам’ять й концентрацію уваги, реагує на постійні зміни рівня естрогену в тілі жінки. В результаті протягом менструального циклу поведінка жінок і навіть їх особистість можуть значно відрізнятися.

Facebook Коментарі

Пов'язані статті

Back to top button
Close
Close