11 порад, як стати профі у пранні

Речі постійно зазнають стресу після прання, особливо шовкові вироби. Тож в запасі варто мати перевірені поради, щоб і речі зберегти, і процес полегшити!

Тутка поділиться лайфхаками прання — все для вашого спокою!

1. Періть делікатні речі у відрі з сіточкою

Особливо корисний такий предмет для делікатних речей, які вимагають ручного прання. Покладіть бюстгальтери та інші делікатні речі до місткості та намочіть на верхньому шарі перед додаванням плямовивідника. На 10 хвилин залиште, потім сполосніть та додавайте порошку.

2. Защепіть бюстгальтери на всі застібки

Фахівці радять бюстгальтери защіпати на всі застібки, щоб не пошкодити їх при пранні. Так виріб не втратить еластичності, форми і не буде зачіплятися об інші речі.

3. Розщепити сорочку

Щоб не пошкодити виріб краще розчепити всі ґудзики. У іншому випадки розтягуються дірки для ґудзиків і останні губляться.

4. Періть бюстгальтери у наволочці

Бюстгальтери та інші делікатні речі краще прати у наволочці. Так інші речі не будуть зачіпатися до них під час прання, а сама спідня білизна не втратить форми.

Зав’яжіть наволочку мотузкою, щоб вони не випали з неї під час прання.

5. Затхлі плями виведе олія чайного дерева

Через надмірну вологість чи воду одяг стає затхлим. Щоб позбутися від такого запаху під час наступного прання додайте до порошку 10 крапель олійки чайного дерева. Останній засіб має антибактеріальний ефект, тобто вбиває плісняву.

6. Кубики льоду виконають парове прасування одягу

Легка альтернатива для тих, хто ненавидить прасування: покладіть до сушилки кілька кубиків льоду та увімкніть її на 5 хвилин. Одяг опісля буде класно попрасований.

7. Сушіння буде швидшим завдяки сухому рушнику

Цей лайфхак зекономить вам і час, і сили. До початку сушіння перемішайте вологі речі з сухим рушником та увімкніть машину на 15 хвилин. Сухий рушник вбере зайву вологу та вдвічі скоротить час сушіння.

8. Застібніть речі, які мають блискавку, та кладіть до сушилки

Всі припускалися такої помилки, та її легко виправити. Просто замочіть виріб у мильній воді з кондиціонером, струсіть та розвісьте, щоб висихав. Розпряміть річ, і вона повернеться до попередніх форм.

9. Лагідне сушіння забезпечать сухі м’ячики

Вони скоротять час сушіння наполовину, і обережно будуть ставитися до речей. Заберуть наелектризованість одягу й повернуть йому форму.

10. Додайте до прання сіль, щоб запобігти вицвітанню кольору

Одна столова ложка солі, додана до прання, збереже колір речей. Вони корисна тим, що хлорид у солі закупорює проміжки у тканині.

Так дешево і спокійно можна повернути колір улюбленим речам.

11. Періть кепки

Дуже простий і дешевий спосіб. Просто залийте головний убір водою з рідким засобом, дайте постояти, сполосніть та дайте висохнути.

Бажаєте глибше очищення? Замочіть кепку на ніч у мильному розчині, зранку сполосніть та висушіть.

А які лайфхаки для прання використовуєте ви? Поділіться і з нами.

За матеріалами