in , , ,

11 правил етикету, якими ніколи не нехтує Кейт Міддлтон

Секретами гостинності герцогині ділиться експерт з етикету при дворі

Ніде правди діти, багато з нас хотіло б вийти заміж за принца, жити в палаці, одягатися у найкращих дизайнерів світу і займатися благодійністю, замість щоденного просиджування в офісі. Щоб хоч трохи наблизиться до казкового життя герцогині Кембриджської, давайте розглянемо деякі поради, якими щедро поділилася Міка Майер. Саме вона займалася навчанням манер Кетрін, коли та почала зустрічатися з принцом Вільямом.

1. Завжди вказуйте в запрошенні час закінчення вечірки

Навряд чи ви станете оформлювати своїм близьким і знайомим десятки запрошень, відправляючи їх службою доставки. Відзначимо, що і Кетрін цього не робить. Герцогиня запрошує гостей усно або за допомогою електронних листів. І немає нічого поганого в тому, щоб вказати в цих листах час закінчення вечірки, таким чином, ви ненав’язливо дасте зрозуміти, що не маєте наміру гуляти цілу ніч.

2. Вітайтеся, торкаючись щокою до щоки

Друзів і близьких знайомих герцогиня вітає подвійним поцілунком: торкаючись спочатку правою щокою до щоки, потім лівою. Варто відзначити, що в Америці два поцілунки скорочують до одного. Більш того, на офіційних зустрічах і з незнайомими людьми Кейт вітається тільки міцним рукостисканням.

3. Познайомте гостей між собою настільки швидко, наскільки це можливо

Ваше завдання як господині заходу – це переконатися, що всі гості щасливі та почуваються комфортно. І в першу чергу, необхідно познайомити їх всіх між собою, щоб ніхто не відчував себе обділеним.

4. Завжди тримайте клатч в руках

Під час усіх заходів Кетрін тримає свою сумку двома руками. Навіть при рукостисканні, вона ніколи не кладе її на стіл або на стілець поруч, тим більше не тримає під пахвою. Щоб звільнити одну руку, вона просто бере сумочку в іншу руку. А коли потрібно сісти, Кейт кладе її між спиною і спинкою стільця, ні в якому разі не на коліна або на підлогу поруч.

5. Правильно сидіть

Герцогиню видно за поставою. Так, якщо леді змушена довгий час сидіти зберігаючи рівновагу, використовується типова «поза герцогині». Для цього необхідно сісти рівно, не спираючись про спинку стільця, підняти підборіддя, щоб воно було паралельним до підлоги, коліна і п’яти необхідно тримати разом. Друга поза називається «Кембриджський хрест», її суть полягає в тому, що ви злегка нахиляєте коліна, розміщуючи ноги навхрест. Ця поза візуально подовжує ноги.

6. Тримайте келих вина за ніжку

По-перше, наливати вино необхідно тільки до лінії розширення ємності. По-друге, тримати келих варто тільки за ніжку, щоб не давати рідині нагріватися. І не забувайте, якщо у вас на губах помада, то торкатися губами потрібно завжди в одному і тому ж місці, щоб не створювати на склі «помадні кільця».

7. Відкусіть тричі, потім зупиніться

Герцогиня завжди кладе прибори, спробувавши страву три рази за один підхід. Максимум чотири! А пробуючи суп, що важливо, вона зачерпує його ложкою від себе.

8. Ніколи не оголошуйте, що йдете до туалетної кімнати

Замість цього просто вибачтеся і, встаючи з-за столу, обережно покладіть серветку біля своєї тарілки.

9. Вбиральня повинна бути в ідеальному вигляді

В туалетній кімнаті у герцогині завжди є мило, крем для рук, а також кілька рушників для рук. Негігієнічно також використовувати у вбиральні свічки і журнали для читання.

10. Правильно тримати чашку з чаєм і чашку з кавою

11. Не дозволяйте гостям приносити страви з собою

Хороший гість завжди повинен запропонувати свою допомогу, але хороша господиня ніколи цю допомогу не прийме. Ні в якому разі гості не повинні допомагати вам на кухні. А тим більше, в прибиранні після бенкету.

Сподобалось?

Вчені дізналися, які 10 рис нівелюють нашу привабливість

Подавання десертів