11 простих лайфхаків від наших бабусь, які пригодяться сучасній господині

Сьогодні ми звикли шукати корисні поради, які полегшують нам життя, у всесвітній павутині. А раніше наші бабусі самі обмінювалися досвідом одна з одною й іноді винаходили дійсно геніальні лайфхаки, які не втратили актуальності й у наші дні.

Ми в Тутка протестували усі поради наших бабусь та вибрали ті, які реально працюють.

Цікаве
Loading...

1. Застосовуємо сіль для легкого прибирання

Плиту значно зручніше мити після приготування страв, якщо перед цим насипати навколо конфорок тонкий шар солі: усі краплі та бризки залишаться на ній. Коли плита охолоне, досить буде зібрати сіль вологою ганчіркою, нічого відтирати не доведеться. А сьогодні до цієї поради можна додати ще й порохотяг, який збере усю сіль з плити за лічені секунди.

2. Швидко гостримо ніж

Якщо під рукою немає точила для ножів, то лезо можна зробити знову гострим, підточивши його об обідок на денці звичайної фарфорової тарілки.

3. Швидко чистимо морквину

Морквину легко очистити дротяною мочалкою. Так виходить швидше, а відходів залишається менше.

4. Робимо панірувальні сухарі

Найлегший спосіб приготувати панірувальні сухарі – спочатку заморозити шматочок хліба в морозилці, а потім потерти його на терці.

5. Зберігаємо манікюр

Щоб нігті випадково не продірявили господарські рукавички, коли ви щось миєте або прибираєте, заздалегідь покладіть по шматочку вати в кожен гумовий “палець”.

6. Прибираємо яйце, що розбилося

Прибрати з підлоги сире яйце, що розбилося простіше, якщо засипати його сіллю. Через 5 хвилин суміш засохне, і її можна легко змести в совок.

7. Зберігаємо смак

Часник довго не зів’яне і збереже смакові властивості, якщо зберігати голівки в коробці або контейнері, присипавши сіллю грубого помелу.

8. Боремося з шкідниками

Лаврові листочки в цукорниці, хлібниці, пакетах з борошном, квіткових горщиках добре відлякують мурах, мошок та інших комах.

9. Сушимо вовняні речі правильно

Найкращий спосіб сушки вовняного светра: візьміть старі колготки, протягніть пояс в горловий виріз светра, а “ноги” – в рукави і вішайте на білизняний мотузок або сушарку. Так светр не витягуватиметься і швидше висохне.

10. Використовуємо старі речі по-новому

Якщо у вас є старий маленький чайник, можливо, трохи побитий або склеєний, то йому можна знайти гідне застосування. Наприклад, якщо ви часто користуєтеся мотузкою, покладіть її в чайник, а кінчик пропустіть в носик і відрізуйте по мірі необхідності. Так мотузок не заплутається і завжди буде під рукою.

11. Легко розв’язуємо вузли

Туго затягнутий вузол шнурків припудріть тальком або дитячою присипкою – шнурки розв’яжуться значно легше.

А яку пораду вашої бабусі ви б могли зараз пригадати?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close